2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka OOPP pro členy výjezdových skupin ZZS JčK
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je zajištění dodávek ochranných osobních pracovních prostředků (pracovních oděvů) v rozsahu a v souladu se zadávacími podmínkami. Pracovní oděvy jsou určeny pro výjezdové skupiny zadavatele při poskytování přednemocniční neodkladné péče. Předmět plnění veřejné zakázky je rozdělen v souladu s ust. § 35 zákona na 2 samostatné části. Předmět plnění veřejné zakázky je blíže specifikován v příloze zadávací dokumentace Rámcová kupní smlouva – vzor a v příloze Technická specifikace. Na základě výsledku tohoto zadávacího řízení bude v souladu s ust. § 131 a násl. zákona uzavřena rámcová kupní smlouva (dohoda) s jedním vybraným dodavatelem v rámci příslušné části veřejné zakázky, a to na období 4 let ode dne uzavření rámcové kupní smlouvy.
Interne Kennung: OVZS65800/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35113400 Schutz- und Sicherheitskleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18110000 Berufskleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZÁCHRANÁŘSKÉ KALHOTY
Interne Kennung: část 1
Los: LOT-0002
Titel: ZÁCHRANÁŘSKÉ BUNDY
Interne Kennung: část 2