2. Verfahren
Verfahren
Titel: MěÚ Boskovice – Posílení kybernetické bezpečnosti Městského úřadu Boskovice
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: 1. Opatření ID 1 (§ 18 VyKB) – Bezpečnost komunikačních sítí 2. Opatření ID 2 (§ 19 VyKB) – Správa a ověřování identit 3. Opatření ID 3 (§ 21 VyKB) – Ochrana před škodlivým kódem 4. Opatření ID 4 (§ 23 VyKB) – Detekce kybernetických bezpečnostních událostí 5. Opatření ID 5 (§ 25 VyKB) – Aplikační bezpečnost 6. Opatření ID 6 (§ 27 VyKB) – Zajišťování úrovně dostupnosti informací Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: SMBO 30313/2025 OKT
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72590000 Computer-Fachdienste, 72250000 Systemdienstleistungen und Unterstützungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Část: Posílení KB
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: Opatření ID 1 (§ 18 VyKB) – Bezpečnost komunikačních sítí Opatření ID 2 (§ 19 VyKB) – Správa a ověřování identit Opatření ID 4 (§ 23 VyKB) – Detekce kybernetických bezpečnostních událostí Opatření ID 5 (§ 25 VyKB) – Aplikační bezpečnost Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: 1. část VZ
Los: LOT-0002
Titel: 2. Část: HW a SW
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky je dodávka a implementace: Opatření ID 3 (§ 21 VyKB) – Ochrana před škodlivým kódem Opatření ID 6 (§ 27 VyKB) – Zajišťování úrovně dostupnosti informací Včetně zajištění servisní podpory provozu předmětu veřejné zakázky po dobu 60 měsíců od předání předmětu veřejné zakázky.
Interne Kennung: 2. část VZ