2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i wdrożenie zintegrowanego oprogramowania dziedzinowego dla Urzędu Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie i jednostek jej podległych”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup, dostawa oraz wdrożenie zintegrowanego systemu oprogramowania dziedzinowego, obejmującego dostosowanie obecnego środowiska informatycznego, migrację danych, szkolenia dla pracowników, dokumentację techniczną oraz świadczenie usług serwisowych i gwarancyjnych. Szczegółowe informacje odnośnie przedmiotu zamówienia znajdują się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: FZP.271.10.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72265000 Software-Konfiguration, 72611000 Technische Computerunterstützung, 48812000 Finanzdatensysteme, 48440000 Softwarepaket für die Finanzanalyse and Buchhaltung, 48311000 Dokumentenverwaltungssoftwarepaket, 80511000 Ausbildung des Personals
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa i wdrożenie zintegrowanego oprogramowania dziedzinowego dla Urzędu Miasta i Gminy w Murowanej Goślinie i jednostek jej podległych