See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Gliwicach z podziałem na 7 części
Beschreibung: W zakres ochrony wchodzi: ochrona osób i mienia realizowana przez umundurowanych, kwalifikowanych pracowników ochrony fizycznej Specjalistycznej Uzbrojonej Formacji Ochronnej (SUFO) całodobowo w systemie zmianowym we wszystkie dni tygodnia oraz w określonych godzinach w dni robocze polegająca na bezpośredniej ochronie fizycznej oraz całodobowa ochrona osób i mienia realizowana przez siły ochronne rozmieszczone poza tymi obiektami i kierowane z oddalonych centrów monitorowania. Usługa ma być realizowana zgodnie z przepisami: Ustawy o ochronie osób i mienia z dnia 22 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2025.532 t.j. z dnia 2025.04.24), Ustawy o ochronie informacji niejawnych z dnia 5 sierpnia 2010 r. (Dz.U. z 2025.1209 t.j. z dnia 2025.09.02), Ustawy o broni i amunicji z dnia 21 maja 1999 r. (Dz. U. z 2024.485 t.j. z dnia 2024.04.02), Ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej z dnia 24 maja 2013 r. (Dz.U. z 2026.244 t.j. z dnia 2026.03.02), Instrukcją o Ochronie Obiektów Wojskowych i konwojowanego mienia Sztab. Gen. 1705/2023 oraz Wymagania Eksploatacyjno - Techniczne dla XIX grupy SpW - Systemy i Urządzenia Specjalistyczne do Ochrony Obiektów z dnia 08.05.2020r., Zarządzenia Nr 59/MON Ministra Obrony Narodowej z dnia 11 grudnia 2017 r. w sprawie doboru i stosowania środków bezpieczeństwa fizycznego do ochrony informacji niejawnych (Dz. Urz. MON. z 2017 poz. 227 z dnia 12.12. 2017).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: część 1
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Kompleks Wojskowy przy ul. Ziemięcickiej w Przezchlebiu. b) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Ku Dołom w Gliwicach (Wójtowa Wieś – GOSz); c) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Cmentarna w Tarnowskich Górach (Lasowice).
Los: LOT-0002
Titel: część 2
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy przy ul. Francuskiej 30 w Katowicach; b) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. 75-go Pułku Piechoty 3 w Chorzowie; c) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Kościuszki 32 w Będzinie; d) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Zawiszy Czarnego 7 w Gliwicach; e) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Piłsudskiego 2 w Rybniku; f) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Cyganerii 51 w Tychach; g) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Legionów 20 w Częstochowie; h) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Piastowskiej 14 w Bielsku –Białej; i) Klub Żołnierski przy ul. Mieszka I w Gliwicach; j) Klub Żołnierski przy ul. Czarneckiego 12 w Bytomiu; k) Kompleks Wojskowy w Bielsku- Białej ul. Długa 12;
Los: LOT-0003
Titel: część 3
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Centralne Wojskowe Centrum Rekrutacji Ośrodek Zamiejscowy przy ul. Kościuszki 45 w Opolu. b) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Niemodlińskiej 90 w Opolu; c) Wojskowe Centrum Rekrutacji przy ul. Łukasiewicza 11 w Kędzierzynie Koźlu; d) 4 WOG Gliwice – Kompleks Wojskowy przy ul. Zbożowej w Opolu.
Los: LOT-0004
Titel: część 4
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Jednostka Wojskowa przy ul. Knosały w Radzionkowie.
Los: LOT-0005
Titel: część 5
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Kompleks Wojskowy przy ul. Kilińskiego 9 w Katowicach; b) Kompleks Wojskowy ul. Artyleryjska 1 w Częstochowie
Los: LOT-0006
Titel: część 6
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Kompleks Wojskowy przy ul. Wojska Polskiego 5 w Cieszynie; b) Kompleks Wojskowy ul. Orzechowa 11 w Ustroniu – Hermanicach
Los: LOT-0007
Titel: część 7
Beschreibung: Ochrona fizyczna kompleksów wojskowych będących na zaopatrzeniu 4 WOG: a) Kompleks Wojskowy przy ul Arki Bożka 9 w Kuźni Raciborskiej