2. Verfahren
Verfahren
Titel: 11. výzva - Kategorie IV. Ostatní hygiena bez náhradního plnění
Beschreibung: Předmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky ostatní hygieny bez náhradního plnění pro centrálního zadavatele a organizace Plzeňského kraje. Rámcová kupní smlouva bude uzavřena na dobu 6 měsíců od účinnosti smlouvy.
Verfahrensart: Sonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39830000 Reinigungsmittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19640000 Müllsäcke und -beutel aus Polyethylen, 39832000 Geschirrspülmittel, 39831300 Fussbodenreiniger
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 11