2. Verfahren
Verfahren
Titel: Maaibeheer bermen 2026 e.v. - gemeente Reusel-De Mierden
Beschreibung: De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit: -Maaien en ruimen van bermen -Maaien en ruimen van zichthoeken -Maaien rondom obstakels -Verwerken vrijgekomen materiaal -Flora en fauna -Verkeersmaatregelen
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
5. Los
Los: LOT-0000