See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Verwerking OPK ten behoeve van Twente Milieu N.V. en de gemeente Hellendoorn
Beschreibung: Het verwerken van de afvalstroom OPK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511400 Altpapiersammlung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - Twente Milieu gebied A
Beschreibung: Gebied A bestaat uit de gemeenten Borne, Hengelo, Almelo, Wierden, Eschede, Oldenzaal en Losser.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Twente Milieu gebied B
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - gemeente Hellendoorn