389987-2026 - Auftragsänderung
Polen – Brennstoffe – Zakup paliw płynnych do pojazdów należących do jednostek podległych Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Rejonowemu Pogotowiu Ratunkowemu w Sosnowcu w obrocie bezgotówkowym w systemie elektronicznych kart flotowych
Bekanntmachung der Auftragsänderungen
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup paliw płynnych do pojazdów należących do jednostek podległych Samodzielnemu Publicznemu Zakładowi Opieki Zdrowotnej Rejonowemu Pogotowiu Ratunkowemu w Sosnowcu w obrocie bezgotówkowym w systemie elektronicznych kart flotowych
Beschreibung: OPIS PRZEDMIOTU ZAMÓWIENIA 1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliw: benzyny bezołowiowej Pb 95 i oleju napędowego ON do pojazdów należących do jednostek podległych Zamawiającemu. Zakup paliw dokonywany bezpośrednio do pojazdów na stacjach paliw, w systemie sprzedaży bezgotówkowej, w ilościach stosownie do potrzeb Zamawiającego. 2. Zamówienie będzie realizowane w postaci świadczeń cząstkowych sprzedaży i tankowania w ilościach pokrywających bieżące potrzeby Zamawiającego na podstawie jego jednostronnych dyspozycji. 3. Zamawiający wymaga, aby miejscem realizacji dostaw była co najmniej jedna stacja położona w odległości nie większej niż 5 km od lokalizacji poszczególnych punktów 15 lokalizacji dla 15 zadań opisanych w SWZ zapewniająca możliwość tankowania paliwa ON, Pb 95 z dystrybutora co najmniej do godziny 21:00 przez 14 godzin na dobę, z uwzględnieniem postanowień dotyczących lokalizacji czterech części zamówienia. 4. Zamawiający nie przewiduje magazynowania paliw we własnych zbiornikach. Tankowania będą się odbywały bezpośrednio do pojazdów Zamawiającego. 5. Wykonawca zobowiązuje się dostarczać paliwa spełniające wymagania jakościowe określone w Rozporządzeniu Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 26 czerwca 2024 r. w sprawie wymagań jakościowych dla paliw ciekłych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1018). Oferowane produkty paliwowe muszą spełniać normy PN-EN228: 2013-04, PN-EN 590:2013-12 lub normy równoważne. 6. Wykonawca na każde żądanie Zamawiającego okaże niezwłocznie, nie później niż w ciągu jednego dnia, certyfikat jakości paliwa oraz dokument określający źródło paliwa. 7. Zamawiający przewiduje składanie ofert na całość zamówienia lub na części, gdzie część zamówienia stanowi dane zadanie według podziału jak poniżej. Zamawiający nie ogranicza liczby części zamówienia, które może udzielić jednemu Wykonawcy. 1) Część 1: Zadanie nr 1- Stacja Pogotowia Ratunkowego w Sosnowcu + administracja 2) Część 2: Zadanie nr 2 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Będzinie 3) Część 3: Zadanie nr 3 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Czeladzi 4) Część 4: Zadanie nr 4 – Miejsce Stacjonowania ZRM w Siewierzu 5) Część 5: Zadanie nr 5 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Dąbrowie Górniczej 6) Część 6: Zadanie nr 6 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Jaworznie 7) Część 7: Zadanie nr 7 - Stacja Pogotowia Ratunkowego w Zawierciu 8) Część 8: Zadanie nr 8 - Podstacja Pogotowia Ratunkowego w Szczekocinach 9) Część 9: Zadanie nr 9 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Pilicy 10) Część 10: Zadanie nr 10 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Kroczycach 11) Część 11: Zadanie nr 11 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Mierzęcicach 12) Część 12: Zadanie nr 12 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Sławkowie 13) Część 13: Zadanie nr 13 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach 14) Część 14: Zadanie nr 14 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Milowicach 15) Część 15: Zadanie nr 15 - Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Kazimierz Górniczy 8. Prawo opcji: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Maksymalna ilość paliw z uwzględnieniem prawa opcji określona zostaje w ilościach wskazanych w kolumnie 6 tabeli powyżej. Do wyliczenia ceny oferty przyjmuje się ilości paliw wskazane w kolumnie 5 powyżej (bez prawa opcji), natomiast ostateczna ilość dostarczonych paliw wynikać będzie z faktycznie wykonanych dostaw.
Interne Kennung: 05/ZP/2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 24611100 Propergol-Treibstoffe, 09132100 Bleifreies Benzin, 09134100 Dieselöl
5. Los
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4- Miejsce Stacjonowania ZRM w Siewierzu
Beschreibung: 7 500 litrów ON
Interne Kennung: Część 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09134100 Dieselöl, 24611100 Propergol-Treibstoffe
Optionen:
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa przy skorzystaniu z opcji: 9 000 litrów ON
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 8- Podstacja Pogotowia Ratunkowego w Szczekocinach
Beschreibung: 8 000 litrów ON
Interne Kennung: Część 8
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa przy skorzystaniu z opcji: 9 600 litrów ON
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 9- Miejsce Stacjonowania ZRM w Pilicy
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11- Miejsce Stacjonowania ZRM w Mierzęcicach
Beschreibung: 7 800 litrów ON
Interne Kennung: Część 11
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa przy skorzystaniu z opcji: 9 360 litrów ON
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 10- Miejsce Stacjonowania ZRM w Kroczycach
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 12- Miejsce Stacjonowania ZRM w Sławkowie
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 13- Miejsce Stacjonowania ZRM w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 14- Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Milowicach
Beschreibung: 6 000 litrów ON
Interne Kennung: Część 14
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa przy skorzystaniu z opcji: 7 200 litrów ON
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 15- Miejsce Stacjonowania ZRM w Sosnowcu Kazimierz Górniczy
Beschreibung: 8 200 litrów ON
Interne Kennung: Część 15
Beschreibung der Optionen: W ramach realizacji niniejszego zamówienia Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 PZP, w zakresie którego Zamawiający przewiduje zwiększenie ilości produktów nie więcej niż o 20% wartości netto zamówienia podstawowego na zasadach określonych w wzorze umowy. Wskazana ilość paliw jest ilością szacunkową. Zamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji, tj. w okresie trwania umowy zakupu większych ilości paliw do 20% wartości netto zamówienia podstawowego w zależności od zapotrzebowania wynikającego z trudnych do przewidzenia warunków rynkowych. Ilość paliwa przy skorzystaniu z opcji: 9 840 litrów ON