2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i montaż instalacji antenowych oraz przęseł radioliniowych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa i montaż instalacji antenowych Systemu Radiokomunikacyjnego Policji w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego 2) Dostawa i montaż przęseł radioliniowych w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego. 3) Dostawa i montaż Modułu Monitorującego i Powiadamiania o Alarmach obejmujące uruchomienie stanowiska nadzorczego w siedzibie Zamawiającego oraz stanowisk monitorowanych w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego 4) Transport urządzeń Stacji Bazowej z magazynu Zamawiającego do miejsca docelowej instalacji. 5) Wykonanie dokumentacji proponowanego rozwiązania dla każdej z lokalizacji objętych zamówieniem 2. Wszelkie szczegóły związane z realizacją zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ) oraz projekt umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji postępowania parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdującymi się w dokumentacji. 4. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp. 5. UWAGA! Zamawiający informuje, iż działając w oparciu o art. 18 ust. 4 oraz art. 133 ust. 3 Ustawy Pzp nie udostępnia części SWZ na stronie internetowej prowadzonego postępowania z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w SWZ. Dostęp do tych informacji będzie możliwy podczas obowiązkowej wizji lokalnej. 6. Informacje związane z przeprowadzeniem wizji lokalnej zawarte są w rozdz. IV.10 SWZ
Interne Kennung: ZP.81.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32352000 Antennen und Reflektoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32352100 Teile für Funk- und Radaranlagen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Dostawa i montaż instalacji antenowych Systemu Radiokomunikacyjnego Policji w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego 2) Dostawa i montaż przęseł radioliniowych w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego. 3) Dostawa i montaż Modułu Monitorującego i Powiadamiania o Alarmach obejmujące uruchomienie stanowiska nadzorczego w siedzibie Zamawiającego oraz stanowisk monitorowanych w lokalizacjach wskazanych przez Zamawiającego 4) Transport urządzeń Stacji Bazowej z magazynu Zamawiającego do miejsca docelowej instalacji. 5) Wykonanie dokumentacji proponowanego rozwiązania dla każdej z lokalizacji objętych zamówieniem 2. Wszelkie szczegóły związane z realizacją zamówienia określa opis przedmiotu zamówienia (załącznik nr 2 do SWZ) oraz projekt umowy (załącznik nr 4 do SWZ). 3. Jeśli w dokumentach składających się na opis przedmiotu zamówienia, wskazana jest nazwa handlowa firmy, towaru lub produktu, Zamawiający - w odniesieniu do wskazanych wprost w dokumentacji postępowania parametrów, czy danych (technicznych lub jakichkolwiek innych), identyfikujących towar bądź produkt - dopuszcza rozwiązania równoważne zgodne z danymi technicznymi i parametrami zawartymi w w/w dokumentacji. Jako rozwiązania równoważne, należy rozumieć rozwiązania charakteryzujące się parametrami nie gorszymi od wymaganych, a znajdującymi się w dokumentacji. 4. Zamawiający, dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym w dokumentacji zamówienia normom, ocenom technicznym, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, zgodnie z art. 101 ust. 4 Ustawy Pzp. 5. UWAGA! Zamawiający informuje, iż działając w oparciu o art. 18 ust. 4 oraz art. 133 ust. 3 Ustawy Pzp nie udostępnia części SWZ na stronie internetowej prowadzonego postępowania z powodu ochrony poufnego charakteru informacji zawartych w SWZ. Dostęp do tych informacji będzie możliwy podczas obowiązkowej wizji lokalnej. 6. Informacje związane z przeprowadzeniem wizji lokalnej zawarte są w rozdz. IV.10 SWZ.
Interne Kennung: Zadanie 1 Dostawa i montaż instalacji antenowych oraz przęseł radioliniowych