See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávka lůžek a nočních stolků
Beschreibung: Předmětem plnění je dodávka elektricky polohovatelných lůžek pro resuscitační péči, vyšší stupeň JIP a akutní standardní péči, včetně matrací, a dodávka pacientských nočních stolků bez jídelní desky.
Interne Kennung: 08/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192100 Medizinische Betten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten, 39143123 Nachttische
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dodávka resuscitační lůžek a lůžek pro vyšší stupeň JIP
Beschreibung: Dodávka 2 ks elektricky polohovatelných lůžek pro resuscitační péči pro odd. ARO a 10 ks lůžek pro vyšší stupeň JIP určených pro interní a neurologické odd. JIP. Lůžka budou dodána včetně matrací.
Interne Kennung: 08/2025-1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zadavatel si dle ust. § 100 zákona vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy a připouští navýšení/snížení nabídkové ceny v průběhu trvání smlouvy v případě zvýšení/snížení zákonem stanovené sazby daně z přidané hodnoty podle zákona č. 235/2004 Sb., o dani z přidané hodnoty, v platném a účinném znění; v takovém případě bude zvýšena/snížena cena o příslušné navýšení/ponížení sazby DPH ode dne účinnosti nové zákonné úpravy DPH a dále případné změny za podmínek upravených v závazném návrhu smlouvy. Cenu lze zvýšit/snížit pouze formou písemného dodatku ke smlouvě, uzavřené mezi zadavatelem a dodavatelem a způsobem, který bude v souladu se Zákonem, a to zejména s ustanoveními § 222 Zákona.
Los: LOT-0003
Titel: Dodávka 21 ks nočních stolků bez jídelní desky
Beschreibung: Dodávka 21 ks pacientských nočních stolků bez jídelní desky pro odd. akutní rehabilitační péče.
Interne Kennung: 08/2025-3
Haupteinstufung (cpv): 39143123 Nachttische
Los: LOT-0002
Titel: Dodávka 21 ks lůžek pro standardní akutní péči vč. matrace
Beschreibung: Dodávka 21 ks elektricky polohovatelných standardních lůžek pro odd. akutní rehabilitační péče, včetně matrací.
Interne Kennung: 08/2025-2
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten