390031-2026 - Wettbewerb
Polen – Bauarbeiten – Modernizacja ogrzewania w lokalach zamieszkałych Śląska 4/12, Zielona 5c/38 – Etap 5
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelModernizacja ogrzewania w lokalach zamieszkałych Śląska 4/12, Zielona 5c/38 – Etap 5
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej oraz realizacja robót budowlanych według opracowanej dokumentacji dla zadania pn: Modernizacja ogrzewania w lokalach zamieszkałych Śląska 4/12, Zielona 5c/38 – Etap 5 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program Funkcjonalno Użytkowy, szkic, zakres – Dodatek nr 3 do SWZ. Zamawiający wymaga, aby cena dokumentacji projektowej nie przekroczyła 5% wartości robót budowlanych. Wykonawca udzieli Zamawiającemu gwarancji jakości na roboty będące przedmiotem zamówienia, na okres 60 miesięcy, licząc od dnia następnego po dniu protokolarnego odbioru bez zastrzeżeń całości przedmiotu zamówienia, wykonanego na warunkach określonych w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungZP-MPGKiM/49/VI/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsBauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45450000 Sonstige Baufertigstellungsarbeiten, 45300000 Bauinstallationsarbeiten, 45331000 Installation von Heizungs-, Lüftungs- und Klimaanlagen, 71200000 Dienstleistungen von Architekturbüros
5. Los
LosLOT-0001