2. Verfahren
Verfahren
Titel: Perceel 1 - Technology Provider t.b.v. vervanging TMX Hoofdpost
Beschreibung: Perceel 1 betreft de ontwikkeling van de nieuwe hoofdpost. Hiertoe zal een technology provider (TP) moeten worden aangetrokken die, op hoofdlijnen beschreven, verantwoordelijk wordt voor: - het ontwikkelen van software (hoofdpost) voor de aansturing en configuratie van de huidige hardware en daarbij behorende alarmeringsfunctie. Dit kan nieuwe software, bestaande software (van gegadigde) of doorontwikkeling van de huidige hoofdpost zijn; - het onderhouden van de bestaande TMX-hoofdpost tot het moment dat alle zes de waterschappen gemigreerd zijn naar de nieuwe hoofdpost; - het onderhouden van de nieuwe hoofdpost; - het uitvoeren van een Proof of Concept (POC) bij één waterschap; - het onderhouden van de firmware van de bestaande TMX-hardware; - het oprichten van een gebruikersgroep voor de doorontwikkeling van de software; - het zorgen voor standaardisatie van de hoofdpostsoftware en de toepassing daarvan bij de waterschappen. Zie aanbestedingsstukken voor meer informatie.
Interne Kennung: Z1829
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zentrale Elemente des Verfahrens: Er worden twee à drie dialoogrondes voorzien.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48150000 Softwarepaket für die Industrieprozesssteuerung, 72211000 Programmierung von System- und Anwendersoftware, 72212150 Entwicklung von Industrieprozesssteuerungssoftware, 72212600 Entwicklung von Datenbank- und Betriebssystemsoftware, 72254000 Softwaretests, 72260000 Dienstleistungen in Verbindung mit Software
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Perceel 1. Technology Provider t.b.v. vervanging TMX Hoofdpost
Beschreibung: Door middel van deze aanbestedingsprocedure voor perceel 1 wil opdrachtgever één (1) opdrachtnemer contracteren voor de TP-opdracht. Zie de aanbestedingsstukken voor meer informatie. Zie aanbestedingsstukken.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie aanbestedingsdocumenten, herzieningsclausule.