390107-2025 - Wettbewerb
Tschechien – Gebäudeinspektion – Rámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka a koordinátora BOZP pro stavby GREEN BOOK 2025
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelRámcová dohoda na výkon dozoru stavebníka a koordinátora BOZP pro stavby GREEN BOOK 2025
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění stavebního dozoru na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Vorherige Bekanntmachung63464-2024
Interne Kennung01PU-005992
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71315400 Gebäudeinspektion
5. Los
LosLOT-0002
BeschreibungPředmětem plnění veřejné zakázky na uzavření rámcové dohody, která bude v rámci zadávacího řízení uzavřena na dobu trvání 48 měsíců se šesti účastníky, je poskytování služeb dle zadávací dokumentace a jejích příloh. Na základě rámcové dohody bude zadavatel jejím účastníkům zadávat jednotlivé dílčí zakázky na služby spočívající v provádění dozoru stavebníka na stavbách pozemních komunikací, včetně výkonu koordinátora BOZP, včetně související technické pomoci, a to dle aktuálních potřeb zadavatele.
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje změnu závazku z Prováděcích smluv, které budou uzavřeny s vybraným dodavatelem. Měření množství každé původní položky v Soupisu prací - výkazu výměr je vyhrazenou změnou závazku s výjimkou položek v Soupisu prací, u nichž je to výslovně uvedeno. Množství prací v takto vyhrazené změně se nezapočítává do limitu pro povolené změny dle § 222 ZZVZ.