390111-2026 - Wettbewerb
Polen – Personalcomputer – Zakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu - 2 pozycje asortymentowe. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarto w dokumentach zamówienia.
Interne KennungSPZOZ.XII.231.1/5/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213000 Personalcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48920000 Büroautomatisierungssoftwarepaket
5. Los
LosLOT-0001
TitelPrzedmiotem zamówienia jest: Zakup i wdrożenie wyposażenia serwerowni oraz zakup zestawów komputerowych dla SPZOZ w Gostyniu.