39012-2026 - Ergebnis
Tschechien – Schalttafeln – Kovově kryté rozváděče do 25 kV s izolací plynem SF6 pro primární DS
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKovově kryté rozváděče do 25 kV s izolací plynem SF6 pro primární DS
BeschreibungPředmětem zakázky je dodávka kovově krytých, typově odzkoušených rozváděčů do 25 kV s izolací plynem SF6 v modulárním provedení, včetně dopravy na místo plnění a dále asistence a dozoru při složení dodaných rozváděčů z dopravního prostředku v místě určení, šéfmontáž a uvedení dodané technologie do provozu, zaškolení pracovníků zadavatele a dodání požadované dokumentace. Detailní specifikace předmětu plnění této veřejné zakázky bude uvedeno v zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung15238-2022
Interne KennungKovově kryté rozváděče do 25 kV s izolací plynem SF6 pro primární DS
VerfahrensartNichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214500 Schalttafeln
5. Los
LosLOT-0003