2. Verfahren
Verfahren
Titel: SZP/243-134/2025_Aparat do suszenia, granulacji i powlekania metodą fluidalną stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul.
Beschreibung: SZP/243-134/2025_Aparat do suszenia, granulacji i powlekania metodą fluidalną stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Aparat do suszenia, granulacji i powlekania metodą fluidalną stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul. do realizacji projektu Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu (nr: FEDS.01.01-IŻ.00-0004/24) finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. Przewidziana do zakupu aparatura badawcza jest niezbędna do realizacji celów badań zaplanowanych w projekcie,tj wsparcia rozwoju zielonych formulacji dla rolnictwa i branż wykorzystujących związki powierzchniowo aktywne. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie, instruktaż dla 3 osób oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego ( w siedzibie Zamawiającego). Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszej umowy dofinansowany został z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych. 2. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 42, 50-370 Wrocław, Budynek H6, pok. 019. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ. 5. Termin realizacji Umowy wynosi : do 5 miesięcy od dnia zawarcia Umowy. 6. Szczegóły dotyczące terminu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia znajdują się we wzorze umowy, stanowiącym Załącznik nr 2 do SWZ. 7. Zgodnie z art. 257 uPzp Zamawiający przewiduje możliwość unieważnienia przedmiotowego postępowania, jeżeli środki, które Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały mu przyznane. 8. Zamawiający przewiduje zastosowanie tzw. procedury odwróconej, o której mowa w art. 139 ust. 1 uPzp, tj. Zamawiający najpierw dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. 9. Wykonawca jest związany ofertą od dnia upływu terminu składania ofert do dnia 15/10/2025 (90dni). 10. Oferta musi składać się z: 10.1. formularza ofertowego Wykonawcy – interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia, wskazującego w szczególności cenę ofertową za całość przedmiotu zamówienia) 10.2. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1 SWZ - JEDZ - interaktywny formularz dostępny na Platformie e-Zamówienia 10.3. oświadczenia, o którym mowa w rozdz. VII pkt 1a SWZ - (odpowiednio) Oświadczenia zał. nr 5.1 i 5.2 do SWZ; 10.4. (jeżeli dotyczy) zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w rozdz. VII pkt 3.3 SWZ; 10.5. (jeżeli dotyczy) wykazania zastrzeżenia informacji stanowiących tajemnicę przedsiębiorstwa zgodnie rozdz. X pkt 6; 10.6. dokumentu/-ów, z których wynika prawo do podpisania Oferty zgodnie z rozdz. X pkt 15 SWZ; (jeżeli dotyczy) odpowiednie pełnomocnictwa zgodnie z rozdz. X pkt 16 SWZ; 10.7. (jeżeli dotyczy) Oświadczenie wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie - zgodnie z art. 117 ust. 4 uPzp. 10.8. ( jeżeli dotyczy) przedmiotowe środki dowodowe zgodnie z pkt 13 rozdz. II. SWZ w zakresie oferty równoważnej Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania. 10.9. Załącznika nr 3 do SWZ OPZ - opisu oferowanego przedmiotu zamówienia (specyfikacji technicznej) wraz z ze Specyfikacją Wynagrodzenia – potwierdzającego spełnienie przez Wykonawcę wymagań Zamawiającego (wraz z ewentualnymi Informacjami dla Wykonawców). Wykonawca składa wraz z Ofertą odpowiednio wypełniony i podpisany Załącznik nr 3 do SWZ OPZ. Za przedmiotowy środek dowodowy Zamawiający uznaje wskazane przez Wykonawcę w Załączniku 3 do SWZ OPZ – oferowane przez Wykonawcę parametry. Zgodnie z art. 107 uPzp, w przypadku, gdy Wykonawca nie złożył przedmiotowych środków dowodowych lub złożone przedmiotowe środki dowodowe są niekompletne, Zamawiający wezwie do ich złożenia lub uzupełnienia w wyznaczonym terminie (aktualnych na dzień ich złożenia). Zasady tej nie stosuje się, jeżeli pomimo złożenia przedmiotowego środka dowodowego, oferta podlega odrzuceniu albo zachodzą przesłanki unieważnienia postępowania.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38540000 Maschinen und Geräte zum Prüfen und Messen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: SZP/243-134/2025_Aparat do suszenia, granulacji i powlekania metodą fluidalną stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa: Aparat do suszenia, granulacji i powlekania metodą fluidalną stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul. do realizacji projektu Wsparcie Zielonych Technologii dla Przemysłu (nr: FEDS.01.01-IŻ.00-0004/24) finansowanego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Dolnego Śląska 2021-2027. Przewidziana do zakupu aparatura badawcza jest niezbędna do realizacji celów badań zaplanowanych w projekcie,tj wsparcia rozwoju zielonych formulacji dla rolnictwa i branż wykorzystujących związki powierzchniowo aktywne. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, montaż, instalację i uruchomienie, instruktaż dla 3 osób oraz sprawdzenie poprawności działania w miejscu wyznaczonym przez Zamawiającego ( w siedzibie Zamawiającego). Wszystkie koszty związane z wykonywaniem przedmiotu umowy w tym dostawa, ubezpieczenie, ryzyko, uruchomienie i instruktaż ponosi Wykonawca. Zamawiający oświadcza, że przedmiot niniejszej umowy dofinansowany został z Funduszy Europejskich dla Dolnego Śląska 2021 – 2027, Priorytet 1 Fundusze Europejskie na rzecz przedsiębiorczego Dolnego Śląska. Działanie 1.1. Rozwój jednostek naukowych. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się odpowiednio w Załączniku nr 3 do SWZ – OPZ. 3. Miejsce dostawy: Politechnika Wrocławska, Wybrzeże Wyspiańskiego 42, 50-370 Wrocław, Budynek H6, pok. 019. 4. Szczegółowy zakres wykonania przedmiotu zamówienia, będący projektowanymi postanowieniami umowy w sprawie zamówienia publicznego, znajduje się we wzorze umowy, stanowiącym Załączniki nr 2 do SWZ.
Interne Kennung: SZP/243-134/2025_Aparat do suszenia, granulacji i powlekania metodą fluidalną stanowiący element składowy Stanowiska do otrzymywania i oceny jakościowej powlekanych granul.