2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii SPZOZ w Krasnymstawie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest rozwój i modernizacja infrastruktury w obszarze kardiologii SPZOZ w Krasnymstawie, z podziałem na 12 zadań w ramach przedsięwzięcia pn. „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”, realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO), Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia”, Inwestycja D1.1.1.”. Zadanie nr 1 - Zakup i dostawa mobilnych stacji monitorowania z licencjami oraz usługą wdrożenia do systemu szpitalnego. Ilość – 5 szt. Zadanie nr 2 - Zakup i dostawa skanerów do żył. Ilość – 4 szt. Zadanie nr 3 - Zakup i dostawa łóżek z wagą. Ilość – 4 szt. Zadanie nr 4 - Zakup i dostawa podnośników pacjenta. Ilość – 2 szt. Zadanie nr 5 - Zakup i dostawa echokardiografu. Ilość – 1 szt. Zadanie nr 6 - Zakup i dostawa asystorów kaszlu. Ilość – 2 szt. Zadanie nr 7 - Zakup i dostawa defibrylatora AED. Ilość – 1 szt. Zadanie nr 8 - Zakup i dostawa pomp infuzyjnych oraz stacji dokujących. Ilość pomp infuzyjnych – 4 szt., Ilość stacji dokujących – 3 szt., Zadanie nr 9 - Zakup i dostawa spirometru. Ilość – 1 szt. Zadanie nr 10 - Zakup i dostawa wózka reanimacyjnego. Ilość – 1 szt. Zadanie nr 11 - Zakup i dostawa drukarki brajlowskiej. Ilość – 1 szt. Zadanie nr 12 – Zakup i dostawa defibrylatora z opcją kardiowersji. Ilość – 1 szt. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, zestawienie parametrów technicznych oraz wymagania zawiera Załącznik nr 2.1.-2.12. do niniejszej Specyfikacji Warunków Zamówienia. 11. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w SWZ oraz we wzorze umowy dostawy sprzętu medycznego stanowiącym Załącznik 6 oraz 6a do SWZ. 16. Przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi zasady „nie czyń poważnych szkód” (DNSH – Do No Significant Harm), zgodnie z art. 17 rozporządzenia (UE) 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. Zasada ta obowiązuje w związku z finansowaniem zamówienia w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności (KPO). 1) Zasada DNSH oznacza, że na żadnym etapie realizacji zamówienia – od produkcji, przez dostawę, użytkowanie, aż po ewentualną utylizację – nie może dojść do poważnej szkody dla celów środowiskowych UE, tj.: 2) Łagodzenie zmian klimatu, 3) Przystosowanie do zmian klimatu, 4) Zrównoważone gospodarowanie zasobami wodnymi i morskimi, 5) Gospodarka o obiegu zamkniętym (GOZ), 6) Zapobieganie zanieczyszczeniom i ich kontrola, 7) Ochrona bioróżnorodności i ekosystemów. 17. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zamówienia z zachowaniem zasad ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju, zgodnie z zasadą DNSH. W szczególności wykonawca zapewnia, że: 1) transport, opakowania i sposób dostawy ograniczają emisję zanieczyszczeń i odpadów, 2) dostarczony sprzęt spełnia wymagania środowiskowe (m.in. RoHS, REACH, energooszczędność), 3) powstałe odpady zostaną zagospodarowane zgodnie z przepisami o odpadach i WEEE. 18. Zamawiający zastrzega sobie - na etapie realizacji umowy - prawo do kontroli zgodności realizacji z wymaganiami DNSH.
Vorherige Bekanntmachung: 232740-2026
Interne Kennung: ZP/230-2/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33195000 Patienten-Fernüberwachungssystem, 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 33124200 Ausrüstung für Röntgendiagnostik, 33192100 Medizinische Betten, 33192600 Hebevorrichtungen für den Sektor der Gesundheitsfürsorge, 33112200 Ultraschallanlage, 33157400 Beatmungsgeräte für medizinische Zwecke, 33182100 Defibrillator, 33194110 Infusionspumpen, 33124100 Diagnostikausrüstung, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 30232100 Drucker und Plotter
5. Los
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9
Beschreibung: Zadanie nr 9 - Zakup i dostawa spirometru. Ilość – 1 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33124100 Diagnostikausrüstung
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10
Beschreibung: Zadanie nr 10 - Zakup i dostawa wózka reanimacyjnego. Ilość – 1 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11
Beschreibung: Zadanie nr 11 - Zakup i dostawa drukarki brajlowskiej. Ilość – 1 szt.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30232100 Drucker und Plotter