39019-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 1 stycznia 2024 r. do 31 grudnia 2024 r.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. W celu prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) odbioru z lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego następujących odpadów: niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji, odpadów zbieranych w sposób selektywny, odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (w tym lamp fluorescencyjnych i innych odpadów zawierających rtęć oraz urządzeń zawierających freony) popiołu, zużytych opon oraz odpadów budowlanych i rozbiórkowych pochodzących z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Więcbork, 2) transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji, odpadów zbieranych w sposób selektywny, odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (w tym lamp fluorescencyjnych i innych odpadów zawierających rtęć oraz urzędzeń zawierających freony), popiołu, zużytych opon oraz odpadów budowlanych i rozbiórkowych do instalacji wskazanych przez Zamawiającego uprawnionych do przetwarzania tego rodzaju odpadów. Opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej informacji.
Interne Kennung: SB.271.16.2023
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511300 Müllsammlung, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa odbioru i transportu odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych położonych na terenie Gminy Więcbork oraz zebranych w Punkcie Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Dalkowie w okresie od 01.01.2024 r. do 31.12.2024 r. W celu prawidłowego wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązany jest do: 1) odbioru z lokalizacji wskazanych przez Zamawiającego następujących odpadów: niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji, odpadów zbieranych w sposób selektywny, odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (w tym lamp fluorescencyjnych i innych odpadów zawierających rtęć oraz urządzeń zawierających freony) popiołu, zużytych opon oraz odpadów budowlanych i rozbiórkowych pochodzących z zamieszkałych nieruchomości na terenie Gminy Więcbork, 2) transportu niesegregowanych (zmieszanych) odpadów komunalnych, odpadów ulegających biodegradacji, odpadów zbieranych w sposób selektywny, odpadów wielkogabarytowych, zużytych urządzeń elektrycznych i elektronicznych (w tym lamp fluorescencyjnych i innych odpadów zawierających rtęć oraz urzędzeń zawierających freony), popiołu, zużytych opon oraz odpadów budowlanych i rozbiórkowych do instalacji wskazanych przez Zamawiającego uprawnionych do przetwarzania tego rodzaju odpadów. Opis przedmiotu zamówienia zawiera OPZ, stanowiący załącznik nr 1 do niniejszej informacji.
Interne Kennung: SB.271.16.2023.1