390207-2026 - Ergebnis
Tschechien – Einbauküchen – Dodávka a montáž kuchyňských linek a kompaktních přepážek - objekt Olšanská (rozdělená na dvě části)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDodávka a montáž kuchyňských linek a kompaktních přepážek - objekt Olšanská (rozdělená na dvě části)
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž 17 setů kuchyňských linek, 8 ks vestavných chladniček a 10 ks vestavných myček (část 1) a dodávka a montáž 8 setů kompaktních přepážek (část 2).
Interne KennungZSMV-00425/VZ-2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39141400 Einbauküchen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
LosLOT-0001
TitelDodávka a montáž kuchyňských linek - část 1
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka 17 setů kuchyňských linek včetně dodávky 8 ks vestavných chladniček a 10 ks vestavných myček.
Interne KennungČást 1 - ZSMV-00425/VZ-2026
Optionen
Beschreibung der OptionenVYHRAZENÁ ZMĚNA ZÁVAZKU DLE § 100 ZZVZ Možnost změny dodavatele Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 2 a § 222 odst. 10 zákona vyhrazuje možnost změn závazku ze smlouvy, kdy touto změnou závazku je možnost změny dodavatele v průběhu plnění veřejné zakázky. Zadavatel je oprávněn uzavřít novou Smlouvu na veřejnou zakázku s jiným dodavatelem (resp. účastníkem zadávacího řízení) za níže uvedených podmínek: a) V případě, že dojde k naplnění některé z podmínek pro odstoupení zadavatele od Smlouvy uzavřené s vybraným dodavatelem, je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s účastníkem zadávacího řízení na veřejnou zakázku, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí (tj. v původním hodnocení veřejné zakázky), pokud takový (nový) dodavatel bude souhlasit, že plnění veřejné zakázky bude poskytovat za podmínek obsažených v jeho nabídce podané v zadávacím řízení na veřejnou zakázku (včetně jeho nabídkové ceny) a v zadávací dokumentaci veřejné zakázky ve smyslu § 28 odst. 1 písm. b) zákona. b) Pokud účastník zadávacího řízení, který se dle výsledku hodnocení umístil jako druhý v pořadí, odmítne se zadavatelem uzavřít novou Smlouvu a poskytovat tak plnění namísto původně vybraného dodavatele, je zadavatel oprávněn obrátit se na účastníka zadávacího řízení, který se umístil jako třetí v pořadí. c) V případě, že v rámci nově uzavřené Smlouvy s novým dodavatelem dojde k naplnění některé z podmínek vyhrazené změny dle tohoto čl. písm. a), je zadavatel oprávněn uzavřít novou Smlouvu s dalším účastníkem zadávacího řízení v pořadí, a to za výše uvedených podmínek dle tohoto čl. písm. a) a písm. b).
LosLOT-0002
TitelDodávka a montáž kompaktních přepážek - objekt Olšanská - část 2
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je dodávka a montáž 8 setů kompaktních přepážek.
Interne KennungČást 2 - ZSMV-00425/VZ-2026
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel