See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een elektrische onkruidbestrijder compatibel met de bestaande werktuigdrager
Beschreibung: De gemeente Oudsbergen wenst een elektrische onkruidbestrijder van Cityzas aan te kopen om op te bouwen op de werktuigdrager van de gemeente Oudsbergen.
Interne Kennung: PPP027-2999/6098/2026/04
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 16160000 Verschiedenes Gärtnergerät
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2026/04_1