2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky hutního materiálu
Beschreibung: Cílem tohoto zadávacího řízení je uzavření rámcové dohody č. S131/25 (dále jen „RD“) s více účastníky za účelem zabezpečení pravidelných dodávek hutního materiálu (ocel, železo, plechy, tyče, trubky, profily) dle Přehledu běžně poptávaného hutního materiálu, který je přílohou č. 2 RD.
Interne Kennung: OVZ/002/3/2026 Hutní materiál
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 14711000 Eisen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 14622000 Stahl, 44331000 Stangen (Bau), 44140000 Zu Baustoffen gehörige Produkte, 44160000 Rohrleitungen, Rohrleitungssysteme, Leitungen, Ummantelungen, Verrohrungen und zugehörige Artikel, 44334000 Profile
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Předmětem plnění VZ jsou dodávky hutního materiálu odpovídající požadavkům zadavatele.
Interne Kennung: OVZ/002/3/2026 Dodávky hutního materiálu