See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 578872
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: De opdracht is opgesplitst in 9 percelen. Binnen elk perceel wordt beoogd één opdrachtnemer te contracteren. Iedere potentiële opdrachtnemer mag zich inschrijven voor één, meerdere of alle percelen. Per perceel wordt een separate, op zichzelf staande, overeenkomst gesloten. Gunning o.b.v. kwaliteitscriteria
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85000000 Dienstleistungen des Gesundheits- und Sozialwesens
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Antoniusschool - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School Antoniusschool De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zie inkoopdocument paragraaf 2.8 en concept overeenkomst artikel 1.4.1
Los: LOT-0002
Titel: De Meerpaal - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School De Meerpaal De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: sbo Kompas - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School sbo Kompas De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: sbo Tender - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School sbo Tender De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0005
Titel: De Spinaker - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School De Spinaker De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0006
Titel: De Pijler - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School De Pijler De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0007
Titel: Liniecollege - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School Liniecollege De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 7
Los: LOT-0008
Titel: Het Molenduin - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School Het Molenduin De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 8
Los: LOT-0009
Titel: PRO Regius - Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeughulp op School
Beschreibung: Groepsgewijze onderwijs-zorgvoorzieningen OZA en Jeugdhulp op School PRO Regius De afname per perceel staat beschreven in paragraaf 2.3.1. van het inkoopdocument
Interne Kennung: 9