2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nieuwbouw zwembad De Waterlelie Aalsmeer
Beschreibung: Nieuwbouw van een overdekt zwembad op basis van een Design&Build overeenkomst (UAV-GC 2025) op het bestaande perceel van zwembad De Waterlelie in Aalsmeer. Nieuwbouw van een zwembad van circa 4.250 m2 BVO.
Interne Kennung: 25-8877-CS
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Selectie van een team dat op basis van Design&Build (UAV-GC 2025) een nieuw zwembad gaat ontwerpen en realiseren.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45212212 Bauarbeiten für Schwimmbäder
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Design&Build nieuwbouw zwembad
Beschreibung: Compleet perceel voor ontwerp en realisatie van alle disciplines. 4250 m2 BVO
Interne Kennung: 1