2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji oprogramowania biurowego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji licencji oprogramowania biurowego Microsoft (lub równoważnego) wg następującego zestawienia: 1) w zakresie zamówienia podstawowego: a) ZESTAW 1 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na które składają się Microsoft 365 E3 wraz z Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 1500 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu rozliczeniowym z zastrzeżeniem, że w każdym cyklu rozliczeniowym nie będzie zamawiał mniej niż 700 szt. i nie więcej niż 1500 szt. subskrypcji licencji albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji licencji. b) ZESTAW 2 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na które składają się Microsoft 365 E5 dodatek 10-letniego przechowywanie dziennika inspekcji oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 25 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu rozliczeniowym, z zastrzeżeniem, że w każdym cyklu rozliczeniowym nie będzie zamawiał mniej niż 5 szt. subskrypcji licencji i nie więcej niż 25 szt. subskrypcji licencji albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcje licencji lub w ramach jednej subskrypcje licencji. c) ZESTAW 3 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na które składają się Office 365 E1 oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 50 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu rozliczeniowym, z zastrzeżeniem, że nie będzie zamawiał mniej niż 25 szt. i nie więcej niż 50 szt. subskrypcji licencji albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji licencji. 2) w zakresie zamówienia w ramach opcji: a) ZESTAW 1 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na który składają się Microsoft 365 E3 oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie do 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 1500 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu miesięcznym, z zastrzeżeniem, że, w każdym cyklu nie będzie zamawiał mniej niż 800 szt. i nie więcej niż 1500 szt. subskrypcji licencji, albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji. b) ZESTAW 2 – subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na który składają się Microsoft 365 E5, dodatek 10-letnie przechowywanie dziennika inspekcji oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie do 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 25 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu miesięcznym, z zastrzeżeniem, że w każdym cyklu nie będzie zamawiał mniej niż 5 szt. i nie więcej niż 25 szt. subskrypcji licencji, albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji licencji. c) ZESTAW 3 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne)na który składają się Office 365 E1 oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie do 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 50 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu miesięcznym, z zastrzeżeniem, że w każdym cyklu nie będzie zamawiał mniej niż 25 szt. i nie więcej niż 50 szt. subskrypcji licencji albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji licencji 2. Zamawiający dopuszcza możliwość dokonania zakupu wskazanego oprogramowania w ramach programu Microsoft Products and Services Agreement nr 4100013999 (MPSA). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z opisem wymagań równoważności zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 280958-2025
Interne Kennung: PZP/2025/2/WNP-001959
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo do częściowego i wielokrotnego skorzystania z prawa opcji. Uruchomienie prawa opcji dokonane będzie przez Zamawiającego w formie oświadczenia o zamiarze uruchomienia prawa opcji i nastąpi w okresie obowiązywania Umowy. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji nie może wykraczać poza okres zawartej Umowy. Realizacja zamówienia objętego prawem opcji odbywać się będzie na zasadach identycznych jak zamówienie podstawowe. 2. Zamawiający zastrzega, że część zamówienia określona jako opcjonalna (prawo opcji) jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Realizacja zamówienia opcjonalnego (prawa opcji) może, ale nie musi nastąpić w zależności od decyzji uzasadnionej potrzebami Zamawiającego w tym zakresie. 3. Przedmiotem zamówienia jest dostawa subskrypcji licencji oprogramowania biurowego Microsoft (lub równoważnego) wg następującego zestawienia: w zakresie zamówienia w ramach opcji: a) ZESTAW 1 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na który składają się Microsoft 365 E3 oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie do 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 1500 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu miesięcznym, z zastrzeżeniem, że, w każdym cyklu nie będzie zamawiał mniej niż 800 szt. i nie więcej niż 1500 szt. subskrypcji licencji, albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji. b) ZESTAW 2 – subskrypcje licencji czasowe (miesięczne) na który składają się Microsoft 365 E5, dodatek 10-letnie przechowywanie dziennika inspekcji oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie do 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 25 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu miesięcznym, z zastrzeżeniem, że w każdym cyklu nie będzie zamawiał mniej niż 5 szt. i nie więcej niż 25 szt. subskrypcji licencji, albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji licencji. c) ZESTAW 3 - subskrypcje licencji czasowe (miesięczne)na który składają się Office 365 E1 oraz Microsoft Teams EEA przez okres maksymalnie do 12 miesięcy, albo rozwiązanie równoważne - dla maksymalnie 50 użytkowników jednocześnie w cyklu rozliczeniowym (miesięcznym). Zamawiający zastrzega możliwość swobodnego zmniejszenia lub zwiększenia liczby zamawianych subskrypcji licencji w danym cyklu miesięcznym, z zastrzeżeniem, że w każdym cyklu nie będzie zamawiał mniej niż 25 szt. i nie więcej niż 50 szt. subskrypcji licencji albo rozwiązanie równoważne. Zamawiający dopuszcza dostarczenie wskazanego zestawu jako osobnych subskrypcji licencji lub w ramach jednej subskrypcji licencji