2. Verfahren
Verfahren
Titel: Werk-naar-Werk, 2e Spoortrajecten en Arbeidsmobiliteit
Beschreibung: Deze aanbesteding is opgesteld ten behoeve van de Europese openbare aanbesteding ‘Werk-naar-Werk, 2e Spoortrajecten en Arbeidsmobiliteit’. Deze aanbestedingsleidraad verschaft inzicht in de te volgen procedure, inclusief de te hanteren gunningsmethodiek. Hiermee draagt OFGV zorg voor een standaardisering van de Inschrijvingen en, op basis van een objectieve methode, de beoordelingen. 0
Interne Kennung: HRMOFGV/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79634000 Berufsberatung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Zie de betreffende aanbestedingsstukken voor een uitgebreide omschrijving.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Niet van toepassing