See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: 2026/HFB/OP/150369 – Raamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
Beschreibung: Dierlijke producten, vlees en vleesproducten.
Interne Kennung: 2026/HFB/OP/150369
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15100000 Tierische Erzeugnisse, Fleisch und Fleischerzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
Beschreibung: Raamovereenkomst voor het leveren van vleesproducten - Vlaamse overheid.
Interne Kennung: 1