2. Verfahren
Verfahren
Titel: Marktconsultatie Website beheer
Beschreibung: Stichting 113 Zelfmoordpreventie is voornemens een Europese aanbesteding te publiceren voor de selectie van een fullservice digitale partner. Deze partner wordt verantwoordelijk voor het implementeren, hosten, beheren, onderhouden, doorontwikkelen en up-to-date houden van een flexibel Content Management Systeem (CMS), geschikt voor het centraal beheren van meerdere websites (multi-site). De opdracht omvat tevens de functionele en visuele ontwerprealisatie (UX/UI) van de (hoofd)websites. Dit ontwerp dient door de partner te worden ontwikkeld op basis van de centrale huisstijl en richtlijnen die worden aangeleverd door een extern marketingbureau. Daarnaast kan het voorkomen dat ditzelfde marketingbureau kant-en-klare ontwerpen aanlevert voor specifieke campagnesites; de te selecteren partner is in dat geval verantwoordelijk voor de uitsluitend technische implementatie daarvan binnen de bestaande OTAP-structuur (Ontwikkeling, Test, Acceptatie en Productie). Tevens zal de integratie en doorontwikkeling van innovatieve AI-toepassingen binnen het platform onderdeel uitmaken van de scope. Ter voorbereiding op de aanbesteding heeft Stichting 113 Zelfmoordpreventie een aantal vragen voor de markt die zij wenst te stellen door middel van deze marktconsultatie. Opdrachtgever streeft naar één centraal platform voor het ontwikkelen, beheren en hosten van meerdere websites, gebaseerd op één centraal contentmanagementsysteem (CMS). Om maximale flexibiliteit in de presentatielaag te garanderen, dient het platform te worden ingericht op basis van een moderne headless (API-driven) architectuur. Binnen dit platform dienen afzonderlijke websites (subsites en campagnesites) flexibel, zelfstandig en met een unieke visuele identiteit te kunnen worden ingericht, terwijl tegelijkertijd sprake is van centrale regie op architectuur, data, beheer en doorontwikkeling. De oplossing ondersteunt het modulair opbouwen van websites op basis van een gestandaardiseerde set van herbruikbare functionele componenten (data- en contentmodellen). Dankzij de headless-architectuur is de contentlaag volledig ontkoppeld van de designlaag, waardoor campagnesites een totaal afwijkend uiterlijk en unieke user experience kunnen krijgen, zonder dat dit de centrale integriteit van het CMS raakt. De beoogde architectuur faciliteert een duidelijke scheiding en samenhang tussen verschillende onderdelen, waarbij beheer, security, performance en doorontwikkeling op een consistente, toekomstbestendige en beheersbare wijze zijn ingericht.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72413000 Website-Gestaltung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Stichting 113 Zelfmoordpreventie is voornemens een Europese aanbesteding te publiceren voor de selectie van een fullservice digitale partner. Deze partner wordt verantwoordelijk voor het implementeren, hosten, beheren, onderhouden, doorontwikkelen en up-to-date houden van een flexibel Content Management Systeem (CMS), geschikt voor het centraal beheren van meerdere websites (multi-site). De opdracht omvat tevens de functionele en visuele ontwerprealisatie (UX/UI) van de (hoofd)websites. Dit ontwerp dient door de partner te worden ontwikkeld op basis van de centrale huisstijl en richtlijnen die worden aangeleverd door een extern marketingbureau. Daarnaast kan het voorkomen dat ditzelfde marketingbureau kant-en-klare ontwerpen aanlevert voor specifieke campagnesites; de te selecteren partner is in dat geval verantwoordelijk voor de uitsluitend technische implementatie daarvan binnen de bestaande OTAP-structuur (Ontwikkeling, Test, Acceptatie en Productie). Tevens zal de integratie en doorontwikkeling van innovatieve AI-toepassingen binnen het platform onderdeel uitmaken van de scope. Ter voorbereiding op de aanbesteding heeft Stichting 113 Zelfmoordpreventie een aantal vragen voor de markt die zij wenst te stellen door middel van deze marktconsultatie.
Interne Kennung: 1