390404-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Müllfahrzeuge – Svozové vozidlo 26 t s hydraulickým nakládacím jeřábem
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSvozové vozidlo 26 t s hydraulickým nakládacím jeřábem
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky jsou dodávky spočívající v dodání nového nízkoemisního svozového vozidla 26 t s hydraulickým nakládacím jeřábem.
Interne KennungSvozové vozidlo 26 t s hydraulickým nakládacím jeřábem
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des VerfahrensJedná se o nadlimitní veřejnou zakázku ve smyslu § 25 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, ve znění pozdějších předpisů, („ZZVZ“), zadávanou v otevřeném řízení podle § 56 ZZVZ, („veřejná zakázka“).
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144511 Müllfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall, 34144500 Fahrzeuge für Abfall und Abwasser, 42414410 Kräne für den Aufbau auf Lastwagen
5. Los
LosLOT-0001