See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: OVERHEIDSOPDRACHT VAN DIENSTEN MET ALS VOORWERP DE OVERNAME EN VERWERKING VAN ORGRANISCH AFVAL OPGEHAALD IN HET BRUSSELS GEWEST
Beschreibung: Het voorwerp van deze opdracht is de overname en verwerking van organisch afval opgehaald in het Brussels gewest. De overname is vanaf de site Recyclis, Brits Tweedelegerlaan 674 te 1190 Vorst. De verwerking van het organisch afval gebeurt verplicht via biomethanisering.
Interne Kennung: BE 25/004
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90000000 Abwasser- und Abfallbeseitigungs-, Reinigungs- und Umweltschutzdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: BE 25/004 - 1
Beschreibung: Dit perceel betreft de verwerking van een geraamd jaarlijks volume van 10.000 ton zuiver organisch keukenafval, afkomstig van één van de specifieke selectieve inzamelingen van Leefmilieu Brussel, zonder vermenging met andere plantaardige stromen. De betrokken afvalstoffen: - worden hoofdzakelijk ingezameld in polyethyleenzakken, met een kleine hoeveelheid in containers; - bevatten een hoog gehalte aan fermenteerbaar materiaal, met mogelijke verontreiniging (ten gevolge van sorteerfouten vóór de inzameling) door restafval, niet-fermenteerbare resten, kleine vreemde voorwerpen.
Interne Kennung: Gisement organique alimentaire pur – 10.000 tonnes (quantités présumées)
Los: LOT-0002
Titel: Organisch keukenafval uit gemengde inzameling – 10.000 ton (vermoedelijke hoeveelheden)
Beschreibung: Dit perceel betreft een geraamd jaarlijks volume van 10.000 ton organisch afval, te verwerken in dezelfde omstandigheden als voor perceel 1. Dit tweede perceel kan worden toegekend aan een andere opdrachtnemer of aan dezelfde inschrijver als voor het eerste perceel, volgens de resultaten van de analyse van de offertes. Dit perceel betreft een geraamd jaarlijks volume van 10.000 ton organisch keukenafval afkomstig van gemengde inzamelingen van Net Brussel. Bij deze gemengde inzameling worden keukenafval (ingezameld in polyethyleenzakken) en groenafval (ingezameld in biologisch afbreekbare zakken en los gestort) gelijktijdig opgehaald. Vooraleer deze afvalstoffen worden afgevoerd, ondergaan zij een sorteer- en scheidingsoperatie op de site van Recyclis. Enkel het deel dat bestaat uit organisch keukenafval valt onder dit perceel. Ondanks deze sortering blijft er een risico bestaan op restverontreiniging door groenafval.
Interne Kennung: Gisement organique alimentaire issu de collecte mixte – 10.000 tonnes (quantités présumées)