See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkursu architektoniczno-urbanistycznego, realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku wraz z zagospodarowaniem terenu oraz wystawy stałej dla inwestycji pn. „Energia Inowrocławia”.
Beschreibung: Przedmiotem Konkursu jest opracowanie koncepcji architektonicznej wraz z zagospodarowaniem terenu oraz ogólnej koncepcji wystawy stałej dla inwestycji pn. „Energia Inowrocławia”. Planowana inwestycja będzie obejmować utworzenie Centrum Kultury i Edukacji „Energia Inowrocławia” zlokalizowanego na działce nr 22/7, obręb 0125 o powierzchni 2,1362 ha, położonej między ulicami Unii Europejskiej a Szymborską w Inowrocławiu. Przedmiot i zakres Konkursu został opisany szczegółowo w załącznikach Z.A i Z.B do Regulaminu Konkursu. Zakres Konkursu obejmuje: 1) opracowanie ogólnej koncepcji urbanistycznej rozmieszczenia założonego programu na obszarze opracowania; 2) opracowanie koncepcji architektonicznej budynku Centrum „Energia Inowrocławia” wraz z zagospodarowaniem terenu; 3) ogólna koncepcja wystawy stałej. Konkurs jest Konkursem realizacyjnym, tzn. w którym są przyznawane nagrody pieniężne oraz zaproszenie Uczestnika Konkursu/Uczestników występujących wspólnie wybranej Pracy Konkursowej do negocjacji w trybie zamówienia z wolnej ręki w celu wykonania usługi na podstawie wybranej pracy Konkursowej. Przedmiot usługi został opisany w Załączniku nr Z.7 Istotne postanowienia umowy. Przyjęte w Pracach Konkursowych rozwiązania muszą być zgodnie z przepisami prawnymi mającymi zastosowanie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej w zakresie, w jakim mają zastosowanie do koncepcyjnych rozwiązań projektowych. Konkurs prowadzony jest w procedurze Konkursu jednoetapowego nieograniczonego, tj.: 1) Prace Konkursowe może złożyć każdy Uczestnik/Uczestnicy Konkursu spełniający określone w Rozdziale 7 Regulaminu, 2) składanie Prac Konkursowych odbywa się w terminie określonym w Harmonogramie Konkursu (ust. 5 Rozdział 3), a zakres rzeczowy, forma opracowania oraz sposób prezentacji Prac Konkursowych zostały określone w Rozdziale 10 Regulaminu, 3) ocena zanonimizowanych Prac Konkursowych przez Sąd Konkursowy odbywa się na podstawie kryteriów określonych w Rozdziale 11, a wybór najlepszej Pracy Konkursowej (I Nagroda) i przyznanie pozostałych Nagród zgodnie z postanowieniami Rozdziału 12 Regulaminu, 4) Kierownik Zamawiającego zatwierdza rozstrzygnięcie Konkursu oraz zawiadamia Uczestników Konkursu i oficjalnie ogłasza wyniki Konkursu, 5) następuje uprawomocnienie się wyników rozstrzygnięcia Konkursu. W terminie określonym w Harmonogramie Konkursu (ust. 5 Rozdział 3), Uczestnik/ Uczestnicy Konkursu może złożyć jedną Pracę Konkursową. Zamawiający zorganizuje spotkanie dla zainteresowanych udziałem w Konkursie na obszarze opracowania w terminie określonym w Harmonogramie Konkursu (ust. 5 Rozdział 3). Szczegóły organizacyjne zostaną udostępniona na Platformie komunikacji elektronicznej
Vorherige Bekanntmachung: 780526-2025
Interne Kennung: KPCEI.ZP.26.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71420000 Landschaftsgestaltung, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Konkursu architektoniczno-urbanistycznego, realizacyjnego na opracowanie koncepcji architektonicznej budynku wraz z zagospodarowaniem terenu oraz wystawy stałej dla inwestycji pn. „Energia Inowrocławia”
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau, 71420000 Landschaftsgestaltung