See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup i dostawa leku Momelotynib do Apteki Szpitalnej SP ZOZ Szpitala Specjalistycznego Nr 1 w Bytomiu
Beschreibung: Przedmiotem umowy jest sukcesywna dostawa do apteki szpitalnej w asortymencie i w liczbie określonej w załączniku do umowy.
Interne Kennung: WR/10/2026
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1
Beschreibung: Zakup i dostawa leku Momelotynib
Interne Kennung: 1