2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne przewozy pasażerskie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne przewozy pasażerskie zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia, który stanowi załącznik nr 4 do SWZ. 2. Standardy jakościowe szczegółowy opis i zakres przedmiotu zamówienia oraz warunki realizacji zamówienia przedstawiają: a) zał. nr 3 do SWZ – „Projektowane postanowienia umowy”; b) zał. nr 4 do SWZ – „Opis przedmiotu zamówienia”; c) zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”.
Vorherige Bekanntmachung: 725772-2025
Interne Kennung: ZP/20/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60400000 Luftverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 63500000 Dienstleistungen von Reisebüros und Reiseveranstaltern sowie Hilfstätigkeiten für Touristen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zgodnie z art. 441 Ustawy Zamawiający przewiduje zamówienie w ramach opcji. 2. Skorzystanie przez Zamawiającego z opcji będzie miało zastosowanie w ramach zawartej umowy, według wysokości prowizji – opłaty agencyjnej określonej w umowie. Opcja w niniejszym postępowaniu polega na możliwości zamówienia dodatkowych ilości usług oprócz ilości usług podstawowych, w zależności od potrzeb określonych w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa”. 3. Zamawiający zastrzega, iż część zamówienia określona jako „opcja” jest uprawnieniem, a nie zobowiązaniem Zamawiającego. Ostateczna ilość usług w ramach opcji będzie uzależniona od bieżących potrzeb określanych przez Zamawiającego i posiadanych przez niego na ten cel środków finansowych. Zamawiający może nie skorzystać z opcji, a Wykonawcy nie przysługują z tego tytułu żadne roszczenia. 4. Zamówienie w ramach opcji będzie realizowane w okolicznościach przewidzianych we wzorze umowy. 5. Zamawiający może z opcji korzystać wielokrotnie, do wyczerpania maksymalnej ilości określonej dla opcji w zał. nr 5 do SWZ – „Szczegółowa oferta cenowa” w całym okresie obowiązywania umowy. 6. Uruchomienie opcji nastąpi po wyczerpaniu ilości usług w zamówieniu podstawowym. 7. Skorzystanie z opcji nie wymaga aneksowania umowy. 8. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z opcji, Wykonawcy będzie się należało wynagrodzenie wg wysokości prowizji – opłaty agencyjnej jak dla zamówienia podstawowego. 9. Usługi realizowane w ramach opcji muszą spełniać wszystkie wymogi jak dla zamówienia podstawowego.