390552-2025 - Ergebnis
Polen – Arzneimittel – "Dostawa produktów leczniczych dla WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: "Dostawa produktów leczniczych dla WSOZ im. T. Browicza w Bydgoszczy"
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są sukcesywne dostawy leków, płynów infuzyjnych, środków spożywczych specjalnego przeznaczenia medycznego i wyrobów medycznych. Zamówienie obejmuje sukcesywne dostawy według zamówień składanych przez personel Apteki Szpitalnej zgodnie z asortymentem wskazanym w załączniku nr 3a. Oferowany przedmiot zamówienia musi spełniać wymogi określone przepisami ustawy Prawo Farmaceutyczne oraz musi posiadać pozwolenie na dopuszczenie do obrotu – jako produkt leczniczy zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa – wydane przez uprawniony do tego organ – do okazania na żądanie w trakcie realizacji umowy lub być zarejestrowany jako środek spożywczy specjalnego przeznaczenia medycznego przez uprawniony do tego organ – dokument potwierdzający rejestrację do okazania na żądanie w trakcie realizacji umowy. Oferowany przedmiot zamówienia musi posiadać atesty i certyfikaty zgodnie z obowiązującą ustawą o wyrobach medycznych, ustawą o Urzędzie Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz ustawą Prawo Farmaceutyczne. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje 28 niepodzielne części – zadania. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych, z zastrzeżeniem, iż oferta w każdej z nich winna być pełna (obejmować wszystkie pozycje wymienione w ramach danej części). Zadanie nr 24 - w ramach programu lekowego.
Vorherige Bekanntmachung: 196629-2025
Interne Kennung: 022/03/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33690000 Varia, 33692000 Arzneimittellösungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: zadanie nr 1
Beschreibung: zadanie nr 1
Interne Kennung: zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: zadanie nr 2
Beschreibung: zadanie nr 2
Interne Kennung: zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: zadanie nr 3
Beschreibung: zadanie nr 3
Interne Kennung: zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: zadanie nr 4
Beschreibung: zadanie nr 4
Interne Kennung: zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: zadanie nr 5
Beschreibung: zadanie nr 5
Interne Kennung: zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: zadanie nr 6
Beschreibung: zadanie nr 6
Interne Kennung: zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: zadanie nr 7
Beschreibung: zadanie nr 7
Interne Kennung: zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: zadanie nr 8
Beschreibung: zadanie nr 8
Interne Kennung: zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: zadanie nr 9
Beschreibung: zadanie nr 9
Interne Kennung: zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: zadanie nr 10
Beschreibung: zadanie nr 10
Interne Kennung: zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: zadanie nr 11
Beschreibung: zadanie nr 11
Interne Kennung: zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: zadanie nr 12
Beschreibung: zadanie nr 12
Interne Kennung: zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: zadanie nr 13
Beschreibung: zadanie nr 13
Interne Kennung: zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: zadanie nr 14
Beschreibung: zadanie nr 14
Interne Kennung: zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: zadanie nr 15
Beschreibung: zadanie nr 15
Interne Kennung: zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: zadanie nr 16
Beschreibung: zadanie nr 16
Interne Kennung: zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: zadanie nr 17
Beschreibung: zadanie nr 17
Interne Kennung: zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: zadanie nr 18
Beschreibung: zadanie nr 18
Interne Kennung: zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: zadanie nr 19
Beschreibung: zadanie nr 19
Interne Kennung: zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: zadanie nr 20
Beschreibung: zadanie nr 20
Interne Kennung: zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: zadanie nr 21
Beschreibung: zadanie nr 21
Interne Kennung: zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: zadanie nr 22
Beschreibung: zadanie nr 22
Interne Kennung: zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: zadanie nr 23
Beschreibung: zadanie nr 23
Interne Kennung: zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: zadanie nr 24
Beschreibung: zadanie nr 24
Interne Kennung: zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: zadanie nr 25
Beschreibung: zadanie nr 25
Interne Kennung: zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: zadanie nr 26
Beschreibung: zadanie nr 26
Interne Kennung: zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: zadanie nr 27
Beschreibung: zadanie nr 27
Interne Kennung: zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: zadanie nr 28
Beschreibung: zadanie nr 28
Interne Kennung: zadanie nr 28