2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu centralnego backupu i archiwizacji danych Commvault Data Platform
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu centralnego backupu i archiwizacji danych Commvault Data Platform o: 1) Licencję CV-TS-FT - Commvault Cloud Threat Scan Software, Per Front-End Terabyte, Perpetual w ilości 14 TB, lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt III Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP - Extended; 2) Licencję CV-TS-VM10 - Commvault Cloud Threat Scan Software for Virtual Machines, Perpetual dla 550 maszyn wirtualnych lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt IV Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 3) Licencję CV-ED-MB - Commvault Cloud Compliance Software for Mail and Cloud Applications, Per User dla 200 skrzynek pocztowych lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt V Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 4) Licencję CV-RSK-MB - Commvault Cloud Risk Analysis Software for Mail and Cloud Applications, Per User, Perpetual, dla 200 skrzynek pocztowych lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt VI Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 5) Licencję Commvault Cloud Threatwise dla 100 szt. „honey pot’ów”, lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt VII Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 6) Licencję CV-BR-FT - Commvault Complete Backup & Recovery - Per Front-End TB, Perpetual – 5 TB danych umożliwiającą backupu środowisk fizycznych o wielkości 5 TB danych typu FET (Front End Terabajt), lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt VIII Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP – Extended, 7) Wdrożenia w środowisku Zamawiającego funkcjonalności Threat Scan i Treatwise przy użyciu oprogramowania Commvault dostarczonego w ramach tego postępowania lub oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt III, IV i VII Załącznika nr 1 do Umowy, na zasadach określonych w Załączniku nr 2 do Umowy. 2. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w IPU stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. 3. Opis warunków równoważności dla oprogramowania Commvault Data Platform zawarty jest w załączniku nr 1 do IPU.
Vorherige Bekanntmachung: 179140-2025
Interne Kennung: 89/2025/C
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: 1. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie o niepodleganiu wykluczeniu oraz spełnianiu warunków udziału w postępowaniu, w zakresie wskazanym przez Zamawiającego. Oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa się na formularzu jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia, sporządzonym zgodnie ze wzorem standardowego formularza określonego w rozporządzeniu wykonawczym Komisji (UE) 2016/7 z dnia 5 stycznia 2016 r. ustanawiającym standardowy formularz jednolitego europejskiego dokumentu zamówienia (Dz. Urz. UE L 3 z 06.01.2016, str. 16), zwanym dalej „jednolitym dokumentem” lub „JEDZ”. Wzór jednolitego dokumentu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ. 2. W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w ust. 1, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 3. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 1, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby, potwierdzające brak podstaw wykluczenia tego podmiotu oraz spełnianie warunku udziału w postępowaniu, w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na jego zasoby. 4. Zamawiający nie żąda złożenia oświadczeń, o których mowa w ust. 1, dotyczących podwykonawców, na których zasobach Wykonawca nie polega. 5. Zamawiający wykluczy z postępowania o udzielenie zamówienia Wykonawcę, wobec którego zachodzą przesłanki wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia Rady (UE) nr 833/2014 z dnia 31 lipca 2014 r. dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 229 z 31.7.2014, str. 1), zwanego dalej „rozporządzeniem 833/2014” w brzmieniu nadanym rozporządzeniem Rady (UE) 2022/576 w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (Dz. Urz. UE nr L 111 z 8.4.2022, str. 1). Art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 stanowi, że: Zakazuje się udzielania lub dalszego wykonywania wszelkich zamówień publicznych lub koncesji objętych zakresem dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, a także zakresem art. 10 ust. 1, 3, ust. 6 lit. a)–e), ust. 8, 9 i 10, art. 11, 12, 13 i 14 dyrektywy 2014/23/UE, art. 7 i 8, art. 10 lit. b)–f) i lit. h)–j) dyrektywy 2014/24/UE, art. 18, art. 21 lit. b)–e) i lit. g)–i), art. 29 i 30 dyrektywy 2014/25/UE oraz art. 13 lit. a)–d), lit. f)–h) i lit. j) dyrektywy 2009/81/WE na rzecz lub z udziałem: a) obywateli rosyjskich lub osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów z siedzibą w Rosji; b) osób prawnych, podmiotów lub organów, do których prawa własności bezpośrednio lub pośrednio w ponad 50 % należą do podmiotu, o którym mowa w lit. a) niniejszego ustępu; lub c) osób fizycznych lub prawnych, podmiotów lub organów działających w imieniu lub pod kierunkiem podmiotu, o którym mowa w lit. a) lub b) niniejszego ustępu, w tym podwykonawców, dostawców lub podmiotów, na których zdolności polega się w rozumieniu dyrektyw w sprawie zamówień publicznych, w przypadku gdy przypada na nich ponad 10 % wartości zamówienia. 6. Do oferty Wykonawca dołącza oświadczenie dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 2a do SWZ). W przypadku wspólnego ubiegania się o zamówienie przez Wykonawców, oświadczenie, o którym mowa w zdaniu poprzednim, składa każdy z Wykonawców wspólnie ubiegających się o zamówienie. 7. Wykonawca, w przypadku polegania na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, przedstawia, wraz z oświadczeniem, o którym mowa w ust. 6, także oświadczenie podmiotu udostępniającego zasoby dotyczące przesłanek wykluczenia z postępowania o udzielenie zamówienia na podstawie art. 5k rozporządzenia 833/2014 w brzmieniu nadanym rozporządzeniem 2022/576 (Załącznik nr 2b do SWZ). 8. Wykonawcy wspólnie ubiegający się o udzielenie zamówienia składają oświadczenie, o którym mowa w art. 117 ust. 4 ustawy Pzp, z którego musi wynikać, które dostawy, usługi wykonają poszczególni Wykonawcy. Przykład oświadczenia stanowi załącznik nr 3 do SWZ. 9. Wykonawca, który polega na zdolnościach podmiotów udostępniających zasoby, musi złożyć wraz z ofertą zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby do oddania mu do dyspozycji niezbędnych zasobów na potrzeby realizacji danego zamówienia lub inny podmiotowy środek dowodowy potwierdzający, że Wykonawca realizując zamówienie, będzie dysponował niezbędnymi zasobami tych podmiotów. Zobowiązanie podmiotu udostępniającego zasoby, o którym mowa w zdaniu poprzednim, musi potwierdzać, że stosunek łączący Wykonawcę z podmiotami udostępniającymi zasoby gwarantuje rzeczywisty dostęp do tych zasobów oraz określać w szczególności: 1) zakres dostępnych Wykonawcy zasobów podmiotu udostępniającego zasoby; 2) sposób i okres udostępnienia Wykonawcy i wykorzystania przez niego zasobów podmiotu udostępniającego te zasoby przy wykonywaniu zamówienia. 3) czy i w jakim zakresie podmiot udostępniający zasoby, na zdolnościach którego Wykonawca polega w odniesieniu do warunków udziału w postępowaniu dotyczących wykształcenia, kwalifikacji zawodowych, doświadczenia zrealizuje usługi, których wskazane zdolności dotyczą. 10. Zamawiający może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Przedmiotem Umowy jest rozbudowa posiadanego przez Zamawiającego systemu centralnego backupu i archiwizacji danych Commvault Data Platform o: 1) Licencję CV-TS-FT - Commvault Cloud Threat Scan Software, Per Front-End Terabyte, Perpetual w ilości 14 TB, lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt III Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP - Extended; 2) Licencję CV-TS-VM10 - Commvault Cloud Threat Scan Software for Virtual Machines, Perpetual dla 550 maszyn wirtualnych lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt IV Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 3) Licencję CV-ED-MB - Commvault Cloud Compliance Software for Mail and Cloud Applications, Per User dla 200 skrzynek pocztowych lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt V Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 4) Licencję CV-RSK-MB - Commvault Cloud Risk Analysis Software for Mail and Cloud Applications, Per User, Perpetual, dla 200 skrzynek pocztowych lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt VI Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 5) Licencję Commvault Cloud Threatwise dla 100 szt. „honey pot’ów”, lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt VII Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP Extended; 6) Licencję CV-BR-FT - Commvault Complete Backup & Recovery - Per Front-End TB, Perpetual – 5 TB danych umożliwiającą backupu środowisk fizycznych o wielkości 5 TB danych typu FET (Front End Terabajt), lub dostarczenie oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt VIII Załącznika nr 1 do Umowy, wraz z przypisanym dla dostarczonej licencji 12 miesięcznym wsparciem producenta oprogramowania na poziomie CASP – Extended, 7) Wdrożenia w środowisku Zamawiającego funkcjonalności Threat Scan i Treatwise przy użyciu oprogramowania Commvault dostarczonego w ramach tego postępowania lub oprogramowania równoważnego, spełniającego wymagania wskazane w pkt III, IV i VII Załącznika nr 1 do Umowy, na zasadach określonych w Załączniku nr 2 do Umowy. 2. Warunki realizacji zamówienia zostały określone w IPU stanowiących załącznik nr 8 do SWZ. 3. Opis warunków równoważności dla oprogramowania Commvault Data Platform zawarty jest w Załączniku nr 1 do IPU.