See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Openbare procedure voor het inbinden van kranten voor rekening van de Koninklijke Bibliotheek van België (KBR)
Beschreibung: Openbare procedure voor het inbinden van kranten voor rekening van de Koninklijke Bibliotheek van België (KBR)
Interne Kennung: KBR-PRESERV-2025-01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79971200 Buchbinderdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: KBR-PRESERV-2025-01 - 1
Interne Kennung: 1