2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ter beschikking stellen van studentenresidentiesoftware in een SAAS-formule
Beschreibung: VIVES verhuurt studentenkamers. Het beheer en verhuur van deze studentenkamers zit bij STUVO. Dit project behelst de automatisering van het beheer van de studentenkamers tot het verhuur en het afsluiten van het huren van een kamer. Op vandaag bestaan er Excel bestanden voor het beheer van de studentenkamers en de toewijzing van zo’n 600 studentenkamers. We zoeken een SaaS-oplossing.
Interne Kennung: VIV2025/049
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: VIV2025/049 - 1
Interne Kennung: 1