See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst met één ondernemer voor de levering van dranken, bijproducten en toebehoren voor het lokaal bestuur Aarschot
Beschreibung: De stad Aarschot wenst een leverancier aan te stellen voor een periode van 4 jaar voor de levering van dranken (alcoholische en niet-alcoholische dranken) met bijproducten (zoals chips, koffiemelkcups, instantsoepjes, ...) en ondersteuningsmateriaal (zoals tafels, stoelen, tapinstallaties, koelkasten, parasols enz.) voor de 4 entiteiten van het lokaal bestuur Aarschot, nl. de Stad, het OCMW, het AGB en de Politiezone. Het betreft zowel leveringen voor intern verbruik aan de kantoren, de scholen en de OCMW-instellingen als leveringen voor verbruik in de cafetaria’s van o.a. het cultuurcentrum het Gasthuis, Jeugdcentrum De Klinker en het verbruik van dranken bij evenementen zoals De winter van Aarschot, De zomer van Aarschot, Nieuwjaarsreceptie, cultuuractiviteiten enz. Vermoedelijke hoeveelheden, geen afnamegarantie en geen absolute exclusiviteit, bijkomende bestellingen uit catalogus De opgegeven hoeveelheden in de inventaris zijn vermoedelijke hoeveelheden en zijn geen garantie dat de geraamde hoeveelheden ook besteld zullen worden. Anderzijds kan er nooit meer besteld worden dan het maximaal bestelbedrag van 803.700 euro excl. btw. In het bestek wordt uitgegaan van de actuele situatie. Tijdens de looptijd van de raamovereenkomst kunnen er cafetaria’s, evenementen en leveringslocaties bijkomen of verdwijnen. De opdracht beoogt de afsluiting van een exclusiviteitscontract met de opdrachtnemer voor de looptijd van de overeenkomst. Uitzonderlijk kan de aanbestedende overheid hiervan afwijken om het assortiment dranken uit te breiden met lokale en/of streekproducten of specifieke wijnen. In dit geval kan de opdrachtnemer geen schadevergoeding eisen. De inschrijver voegt bij de offerte een catalogus van alle te verkrijgen dranken en producten of verwijst naar de vindplaats ervan op de website. De aanbestedende overheid kan tijdens de looptijd van de overeenkomst dranken en producten uit de catalogus bestellen, die niet in de inventaris zijn opgenomen. De inschrijver vermeldt op de inventaris (bijlage B) één vast kortingspercentage dat van toepassing is bij bestellingen van producten uit de catalogus. Leveringsplaatsen: De leveringen zullen gebeuren op diverse locaties en in gebouwen op het grondgebied van Aarschot.
Interne Kennung: PPP02J-1492/5123/2025/006
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: 2025/006_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 15900000 Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse, 15982000 Erfrischungsgetränke, 15980000 Alkoholfreie Getränke