2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dodávky a opravy vestaveb do užitkových vozidel
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky jsou dodávky a opravy vestaveb a souvisejícího příslušenství do užitkových vozidel ve vlastnictví zadavatele provozovaných dle zákona o podmínkách provozu vozidel, sloužících k provádění jednotlivých činností vykonávaných Zadavatelem (dále jen „Vestavby“). Vestavby budou pořizovány a jejich opravy prováděny za účelem zabezpečení plynulého a bezporuchového provozu distribuční soustavy v souladu s ustanovením zákona č. 458/2000 Sb., o podmínkách podnikání a o výkonu státní správy v energetických odvětvích a o změně některých zákonů (energetický zákon) včetně prováděcích právních předpisů vydaných k tomuto zákonu, zejména nařízení vlády č. 378/2001 Sb., kterým se stanoví bližší požadavky na bezpečný provoz a používání strojů, technických zařízení, přístrojů a nářadí a vyhlášky č. 41/2012 Sb., kterou se mění vyhláška č. 540/2005 Sb., o kvalitě dodávek elektřiny a souvisejících služeb v elektroenergetice, to vše ve znění pozdějších předpisů.
Interne Kennung: N006/24/V00040157
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34300000 Teile und Zubehör für Fahrzeuge und deren Motoren
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50100000 Reparatur, Wartung und zugehörige Dienste für Fahrzeuge und zugehörige Ausrüstungen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Změna ceny předmětu plnění a změna počtu míst dodání - bližší podmínky pro uplatnění vyhrazené změny závazku jsou uvedeny v zadávací dokumentaci (v závazném vzoru rámcové dohody).