2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości oraz ich zagospodarowanie w Gminie Miedzichowo
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Miedzichowo oraz właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także ich zagospodarowanie. Wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Zamawiającego w Bolewicach przy ul. Młyńskiej w pojemniki i kontenery oraz odbiór zebranych w ten sposób odpadów. Dostarczenie w ramach przedmiotu zamówienia worków do selektywnej zbiórki odpadów z odpowiednimi napisami i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane. Szczegółowy opis przedmiotu zawarty jest w załączniku nr 1 do SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego, na podstawie art. 132 ustawy z dnia 11 września 2019 r. – Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 ze zmianami), zwaną dalej „ustawą” lub „ustawą Pzp”. Zamawiający przewidział zastosowanie procedury, o której mowa w art. 139 ust. 1 – tzw. procedury „odwróconej”. Zamawiający na podstawie art. 95 ust. 1 ustawy Pzp wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. - Kodeks pracy (Dz. U. z 2023 r. poz. 1465 z późn. zm.), dotyczących osób wykonujących następujące czynności: a) kierowanie pojazdami wykorzystywanymi do odbioru odpadów, b) załadunek odpadów na pojazd wykorzystywany do odbioru odpadów, c) nadzorowanie wykonywania usług objętych przedmiotem zamówienia. Wymóg określony powyżej musi być spełniony przez cały okres realizacji zamówienia w zakresie odbioru i transportu odpadów komunalnych oraz w całym zakresie realizacji wskazanej usługi. Zobowiązanie to dotyczy również podwykonawców i dalszych podwykonawców, którym Wykonawca lub jego podwykonawca zleci opisane czynności związane z realizacją usług objętych zakresem niniejszego zamówienia. W postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym, a Wykonawcami odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej, za pośrednictwem Platformy, która jest dostępna pod adresem https://przetargi.miedzichowo.pl. Korzystanie z Platformy jest bezpłatne.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511300 Müllsammlung, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: Odbieranie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych w Gminie Miedzichowo oraz właścicieli nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub innych nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno-wypoczynkowe, a także ich zagospodarowanie. Wyposażenie Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Zamawiającego w Bolewicach przy ul. Młyńskiej w pojemniki i kontenery oraz odbiór zebranych w ten sposób odpadów. Dostarczenie w ramach przedmiotu zamówienia worków do selektywnej zbiórki odpadów z odpowiednimi napisami i w odpowiednim kolorze zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz wyposażenie nieruchomości w pojemniki na odpady zmieszane.