See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Leveren van laptops voor doorverkoop aan studenten, personeel en voor eigen gebruik
Beschreibung: Elke mede-aanbestedende overheid koopt de laptops aan en verkoopt deze verder aan studenten of personeelsleden of stelt ze ter beschikking van docenten en ATP-leden of aanverwanten van de instelling. De verwachte laptops bestaan uit 3 verschillende types: - Type 1: laptop basis - Type 2: laptop klein - Type 3: laptop workstation Leveringsplaats: - Hogeschool PXL, Centraal Magazijn, Trichterheideweg 2 te 3500 HASSELT - Universiteit Hasselt, Campus Diepenbeek, Agoralaan Gebouw D te 3590 DIEPENBEEK
Interne Kennung: PPP0PS-427/6126/2026_RVB_00003
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Laptops
Interne Kennung: 2026_RVB_00003 1_1