390800-2026 - Wettbewerb
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do cyfrowej dokumentacji, detekcji i analizy obrazów żeli elektroforetycznych, membran Western blot oraz próbek obrazowanych w trybie chemiluminescencji, fluorescencji, światła UV, światła niebieskiego i światła widzialnego, wraz z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem użytkowników.
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do cyfrowej dokumentacji, detekcji i analizy obrazów żeli elektroforetycznych, membran Western blot oraz próbek obrazowanych w trybie chemiluminescencji, fluorescencji, światła UV, światła niebieskiego i światła widzialnego, wraz z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem użytkowników. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załączniku nr 3 do SWZ (OPZ).
Interne KennungPN-42/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 38430000 Erkennungs- und Analysegeräte
5. Los
LosLOT-0001
TitelDostawa, wniesienie, instalacja oraz uruchomienie systemu do cyfrowej dokumentacji, detekcji i analizy obrazów żeli elektroforetycznych, membran Western blot oraz próbek obrazowanych w trybie chemiluminescencji, fluorescencji, światła UV, światła niebieskiego i światła widzialnego, wraz z kompletem akcesoriów, dokumentacją techniczną, oprogramowaniem analitycznym oraz szkoleniem użytkowników