See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa części zamiennych do kolejek Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-22-03
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części zamiennych do kolejek Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. Zamawiający dopuszcza możliwości składania ofert częściowych na poszczególne części zamówienia (zadania) wyszczególnione w Załączniku nr 2 do SWZ. Składana oferta powinna obejmować cały zakres rzeczowy i ilościowy części zamówienia. Liczba części zamówienia (zadań) wynosi 17.
Vorherige Bekanntmachung: 386157-2024
Interne Kennung: 702500569
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 19520000 Kunststoffprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Dostawa części zamiennych do kolejek Ferrit dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. - nr grupy 295-22-03.
Beschreibung: Część zamówienia nr 1: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Beschreibung: Część zamówienia nr 2: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Beschreibung: Część zamówienia nr 3: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Beschreibung: Część zamówienia nr 4: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Beschreibung: Część zamówienia nr 5: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Beschreibung: Część zamówienia nr 6: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: Część zamówienia nr 7: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Beschreibung: Część zamówienia nr 8: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Beschreibung: Część zamówienia nr 9: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Beschreibung: Część zamówienia nr 10: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Beschreibung: Część zamówienia nr 11: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Beschreibung: Część zamówienia nr 12: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Beschreibung: Część zamówienia nr 13: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Beschreibung: Część zamówienia nr 14: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Beschreibung: Część zamówienia nr 15: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Beschreibung: Część zamówienia nr 16: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Beschreibung: Część zamówienia nr 17: Zgodnie z Załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne Kennung: Zadanie nr 17