390974-2026 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – „ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH, WRAZ Z SELEKTYWNĄ ICH ZBIÓRKĄ Z TERENU GMINY BIELAWY”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel„ODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH, WRAZ Z SELEKTYWNĄ ICH ZBIÓRKĄ Z TERENU GMINY BIELAWY”
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych zbieranych w sposób selektywny i nieselektywny z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy Bielawy, w sposób zapewniający osiągnięcie przez Gminę Bielawy odpowiednich poziomów recyklingu, przygotowania do ponownego użycia i odzysku innymi metodami oraz ograniczenie masy odpadów ulegających biodegradacji przekazywanych na składowiska; dostarczaniu kontenerów, pojemników oraz worków do selektywnej zbiórki odpadów, odbiorze i zagospodarowaniu odpadów komunalnych - odpadów z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Gminę; odbiorze i transporcie odpadów komunalnych do miejsca ich zagospodarowania z nieruchomości, na których zamieszkują mieszkańcy z obszaru Gminy oraz Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych prowadzonego przez Gminę. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik Nr 1A, AB do SWZ oraz Rozdział 4 SWZ. 3. Szczegółowo przedmiot zamówienia opisany jest w załączniku nr 1A i 1B do SWZ - „Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia” (SOPZ). KOD CPV: 90500000-2 Usługi związane z odpadami 90513100-7 Usługi wywozu odpadów pochodzących z gospodarstw domowych 90510000-5 Usuwanie i obróbka odpadów 90514000-3 Usługi recyklingu odpadów 90512000-9 – Usługi transportu odpadów 90533000-2 – Usługi gospodarki odpadami 34928480-6 – Pojemniki i kosze na odpady i śmieci Rozdział V. Termin wykonania zamówienia Od dnia podpisania umowy przez okres 24 miesięcy, jednak nie wcześniej niż od dnia 18.04.2026 r. do dnia 17.04.2028 r.
Vorherige Bekanntmachung217254-2026
Interne KennungRPG.271.2.1.2026.KP
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zentrale Elemente des Verfahrensnd
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90510000 Beseitigung und Behandlung von Siedlungsabfällen, 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
TitelODBIÓR I ZAGOSPODAROWANIE NIESEGREGOWANYCH (ZMIESZANYCH) ODPADÓW KOMUNALNYCH, WRAZ Z SELEKTYWNĄ ICH ZBIÓRKĄ Z TERENU GMINY BIELAWY
Interne KennungRPG.271.2.2024