See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy siatek okładzinowych dla Południowego Koncernu Węglowego S.A.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 69161-2026
Interne Kennung: PZP/BWI/00029/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: nie dotyczy
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 44212381 Verkleidung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1 -Siatki łańcuchowo-węzłowe do opinki obudowy wyrobisk korytarzowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu Zamówienia został określony w załączniku nr 5 do SWZ
Interne Kennung: PZP/BWI/00029/2025 Cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2 - Siatka łańcuchowo-węzłowa do rozstawu odrzwi ŁP 0,75 m o wymiarach oczka 100x50 mm min. ciężka
Interne Kennung: PZP/BWI/00029/2025 Cz.2
Los: LOT-0003
Titel: Część nr 3 - Siatki łańcuchowo-węzłowe do opinki likwidowanych ścian
Interne Kennung: PZP/BWI/00029/2025 Cz.3
Los: LOT-0004
Titel: Część nr 4 - Zestawy naprawcze opinki wyrobisk chodnikowych
Interne Kennung: PZP/BWI/00029/2025 Cz.4