2. Verfahren
Verfahren
Titel: Totaallevering horeca assortiment theater de Stoep
Beschreibung: Het Voorwerp van aanbesteding betreft het leveren van tenminste het assortiment zoals beschreven in bijlage B. Daarnaast is de verwachting dat er in 2025/2026 een horeca gelegenheid wordt geopend in het Centrum van de Kunsten. Optioneel wordt deze meegenomen in deze raamovereenkomst en kan het Centrum van de Kunsten gebruik maken van deze raamovereenkomst. Afspraken over de leverdag(en) en het assortiment zal dan verder besproken worden. Maximale waarde van de overeenkomst is 900k.
Interne Kennung: INK24-12-467
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15000000 Nahrungsmittel, Getränke, Tabak und zugehörige Erzeugnisse
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: 1
Beschreibung: Totaallevering horeca assortiment theater de Stoep 900k
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging overeenkomst