391001-2026 - Ergebnis
Tschechien – Tonerpatronen – Výzva č. 5 - Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů pro Plzeňský kraj
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelVýzva č. 5 - Dynamický nákupní systém na dodávky tonerů pro Plzeňský kraj
BeschreibungPředmětem této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky tonerů pro centrálního zadavatele a organizace Plzeňského kraje. Rámcová kupní smlouva bude uzavřena na dobu 6 měsíců od účinnosti smlouvy.
Vorherige Bekanntmachung628027-2023
VerfahrensartSonstiges einstufiges Verfahren
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30125100 Tonerpatronen
5. Los
LosLOT-0001
Interne Kennung5