39102-2024 - Ergebnis
Polen – Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen – Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Łubowo od 1 stycznia 2024r. do 31 grudnia 2024r.
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Łubowo od 1 stycznia 2024r. do 31 grudnia 2024r.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Łubowo od 1 stycznia 2024r. do 31 grudnia 2024r.” oraz udostępnienie pojemników na odpady komunalne niesegregowane (zmieszane) oraz worków i pojemników zbiorczych (dzwonów) na odpady zbierane selektywnie, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOKu) i zorganizowanie dwa razy w roku odbioru odpadów w systemie objazdowym ”u źródła” wg poniższych wytycznych. Dbałość o należyty stan sanitarny i porządkowy terenu oraz wyposażenia PSZOKu należy do Wykonawcy. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do zbiórki i transportu wynosi 2405,46 Mg/12 m-cy.
Interne Kennung: 271.14.2023
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje „Odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Łubowo od 1 stycznia 2024r. do 31 grudnia 2024r.” oraz udostępnienie pojemników na odpady komunalne niesegregowane (zmieszane) oraz worków i pojemników zbiorczych (dzwonów) na odpady zbierane selektywnie, a także odbiór i zagospodarowanie odpadów komunalnych z punktu selektywnego zbierania odpadów komunalnych (PSZOKu) i zorganizowanie dwa razy w roku odbioru odpadów w systemie objazdowym ”u źródła” wg poniższych wytycznych. Dbałość o należyty stan sanitarny i porządkowy terenu oraz wyposażenia PSZOKu należy do Wykonawcy. Szacunkowa ilość odpadów przewidzianych do zbiórki i transportu wynosi 2405,46 Mg/12 m-cy ( w tym odpady o kodzie: 20 03 01 – 1309 Mg, 20 02 01 – 397 Mg, 15 01 02 – 165 Mg, 15 01 01 – 79 Mg, 15 01 07 – 160 Mg, 20 03 07 – 180 Mg, 17 01 01 – 86,5 Mg, 20 01 10 – 1,9 Mg, 16 01 03 –13 Mg, 20 01 36 – 0,2 Mg, 20 01 32 – 0,06 Mg, 20 01 28 – 4 Mg, 17 03 80 – 9,8 Mg). Podane wyżej ilości odpadów należy traktować jako orientacyjne i Wykonawcy nie przysługuje prawo dodatkowego wynagrodzenia za osiągnięcie innych wielkości. Szczegóły zamówienia określa szczegółowy opis przedmiotu zamówienia, który znajduje się w zał. nr 5 do SWZ.
Interne Kennung: 23-668552-001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511200 Einsammeln von Hausmüll, 90511300 Müllsammlung, 90513100 Hausmüllbeseitigung, 90533000 Verwaltung von Müllhalden, 90512000 Transport von Haushaltsabfällen