See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: aankoop diverse nieuwe voertuigen voor technische diensten stad Menen
Beschreibung: aankoop diverse nieuwe voertuigen voor technische diensten stad Menen
Interne Kennung: PPP0ET-2900/6182/2026/1505/SV-3/06
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34136000 Lieferwagen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Aankoop nieuwe gesloten bestelwagen - gebouwendienst (sanitair) stad Menen
Beschreibung: Aankoop nieuwe gesloten bestelwagen - gebouwendienst (sanitair) stad Menen
Interne Kennung: 2026/1505/SV-3/06_1
Los: LOT-0002
Titel: Aankoop nieuwe chassis enkele cabine open laadbak kipper met materiaalkoffer achter de cabine met opstand - wegendienst/signalisatie stad Menen
Beschreibung: Aankoop nieuwe chassis enkele cabine open laadbak kipper met materiaalkoffer achter de cabine met opstand - wegendienst/signalisatie stad Menen
Interne Kennung: 2026/1505/SV-3/06_2
Los: LOT-0003
Titel: Aankoop nieuwe chassis enkele cabine open laadbak kipper met materiaalkoffer achter de cabine - wegendienst stad Menen/afdeling Lauwe
Beschreibung: Aankoop nieuwe chassis enkele cabine open laadbak kipper met materiaalkoffer achter de cabine - wegendienst stad Menen/afdeling Lauwe
Interne Kennung: 2026/1505/SV-3/06_3
Los: LOT-0004
Titel: Aankoop nieuwe chassis enkele cabine open laadbak kipper met materiaalkoffer achter de cabine en opbouw traliewerk - groendienst stad Menen
Beschreibung: Aankoop nieuwe chassis enkele cabine open laadbak kipper met materiaalkoffer achter de cabine en opbouw traliewerk - groendienst stad Menen
Interne Kennung: 2026/1505/SV-3/06_4
Los: LOT-0005
Titel: Aankoop nieuwe chassis dubbele cabine open laadbak kipper met opbouw traliewerk - groendienst stad Menen
Beschreibung: Aankoop nieuwe chassis dubbele cabine open laadbak kipper met opbouw traliewerk - groendienst stad Menen
Interne Kennung: 2026/1505/SV-3/06_5