2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering gemeente en Werknemersschadeverzekering
Beschreibung: Deze publicatie betreft een vrijwillige transparantie voorafgaand aan een voorgenomen rechtstreekse gunning van een opdracht voor de Aansprakelijkheidsverzekering gemeente, gecombineerd met een Werknemersschadeverzekering aan Mandatis B.V. h.o.d.n. Melior Verzekeringen. 1 Euro
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66500000 Versicherungen und Altersvorsorge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66516000 Haftpflichtversicherungen
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Aansprakelijkheidsverzekering en werknemersschadeverzekering gemeente Nijmegen
Interne Kennung: 1