See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Konkurs ofert nr 91/KŚZ/25 na wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla Dzieci działającej Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (CPV 85141000-9). Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 pakiety: Pakiet I – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla Dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Świadczenia zdrowotne (w tym konsultacje okulistyczne na potrzeby medycyny pracy) będą realizowane w czasie pracy Poradni wg potrzeb zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni zatwierdzonym przez Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. Pakiet II – wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla Dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Świadczenia zdrowotne (w tym konsultacje okulistyczne na potrzeby medycyny pracy) będą realizowane w czasie pracy Poradni wg potrzeb zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni zatwierdzonym przez Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 91/KŚZ/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 85141000 Dienstleistungen von medizinischem Personal
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet I
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (CPV 85141000-9). Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiotem zamówienia w zakresie pakietu I jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla Dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Świadczenia zdrowotne (w tym konsultacje okulistyczne na potrzeby medycyny pracy) będą realizowane w czasie pracy Poradni wg potrzeb zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni zatwierdzonym przez Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. W ramach pakietu I Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 91/KŚZ/25/I
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet II
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia są świadczenia zdrowotne, które będą realizowane w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o.o. (CPV 85141000-9). Pod pojęciem ,,świadczenia zdrowotne” należy rozumieć wszelkie działania służące zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia lub odrębnych przepisów regulujących zasady ich wykonywania. 2. Przedmiotem zamówienia w zakresie pakietu II jest wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach Poradni Okulistycznej oraz Poradni Okulistycznej dla Dzieci działającej w Zespole Poradni Specjalistycznych Szpitala Miejskiego w Rudzie Śląskiej Sp. z o. o. Świadczenia zdrowotne (w tym konsultacje okulistyczne na potrzeby medycyny pracy) będą realizowane w czasie pracy Poradni wg potrzeb zgodnie z harmonogramem czasu pracy Poradni zatwierdzonym przez Kierownika Zespołu Poradni Specjalistycznych. Lekarz świadczący usługi musi posiadać tytuł specjalisty w dziedzinie okulistyki. W ramach pakietu II Udzielający zamówienia dopuszcza możliwość wyboru 1 (jednej) najkorzystniejszej oferty, która spełni wszystkie wymagane przez Udzielającego zamówienia warunki. 3. Szczegółowy rozkład pracy określa Harmonogram Pracy Poradni obowiązujący u Udzielającego zamówienia i sporządzony jest z góry na każdy miesiąc. Udzielający zamówienia zastrzega sobie prawo zmiany harmonogramu, jednak nie później jak 3 dni przed rozpoczęciem danego miesiąca. Harmonogram zatwierdza Kierownik Zespołu Poradni Specjalistycznych. 4. Udzielający zamówienia zgodnie z ustawą z dnia 13.05.2016 r. o przeciwdziałaniu zagrożeniom przestępczością na tle seksualnym w toku badania ofert sprawdzi, czy Oferent nie figuruje w Rejestrze Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym. W przypadku figurowania w takim rejestrze oferta Przyjmującego zamówienie zostanie odrzucona. 5. Standardy ochrony małoletnich są udostępnione na stronie internetowej Szpitala pod adresem: www.szpitalruda.pl. 6. Wynagrodzenie za wykonane świadczenia zdrowotne będzie płatne w rozliczeniach miesięcznych w terminie 21 dni od daty doręczenia prawidłowo wystawionego przez Przyjmującego zamówienie dokumentu zawierającego podstawę prawną zwolnienia od podatku oraz elementy faktury dokumentującej zgodnie z rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 29 października 2021 r. w sprawie wystawiania faktur (Dz.U. z 2021 r., poz. 1979 z późn. zm.), zwanego dalej fakturą. 7. Każdy z Oferentów ubiegających się o zawarcie umowy może złożyć tylko jedną ofertę.
Interne Kennung: 91/KŚZ/25/II